کد فاینال(رستاخیز)

بسم الله الرحمن الرحیم

 

(دانلود مجموعه 3 جلدی پیش از رستاخیز)

 


مقاله کدفاینال(رستاخیز) – از تاریخ 1394/05/01 – وبلاگ "یوناس فیزیک"

http://yunusphysics.persianblog.irالف ) آیاتی از قران کریم هستند که نردیکی حادثه قیامت را اکیداً به ما هشدار می دهند!     
از جمله این آیات می توان به،آیه 163سوره احزاب،آیه 17سوره شوری،آیه 18سوره محمد،آیه 57 سوره نجم و آیه 1 سوره قمر اشاره کرد...!

ب) از سوی دیگر در آیه 61 سوره زخرف صراحتاً اشاره شده است؛    
بازگشت و نزول حضرت مسیح علیه السلام -که تقریباً مقارن و همزمان با ظهور حضرت مهدی علیه السلام است - نشانه و علامتی آشکار برای آغاز قیامت است!

ج) و نهایتاً اینکه از امام باقر علیه السلام نقل شده است که حضرت مهدی علیه السلام پس از ظهور در یکی از سخنرانی هایشان برای مردم جهان چنین می فرمایند؛   
"ای مردم! پایان جهان و فرجام آن نزدیک شده و دنیا،وداع و جدائی خویش را اعلان نموده است..."

اما با توجه به موارد فوق و با وجود تمامی این دلایل،اکثریت دانشمندان(علی الخصوص فیزیکدانان و کیهانشناسان)همچنان سرسختانه برموضع خویش پایداری و اصرار ورزیده و حاضر نیستند بپذیرند که عمر کیهان خاتمه یافته و یا اینکه رو به اتمام است. 

  آنها در رد این آیات قرآن و در تایید و اثبات موضع خویش اذعان می دارند که؛     

اولاً) اگر وقوع حادثه قیامت بواسطه نابودی خورشید باشد،باید گفت که از نظر فیزیکی،روند نابودی آن چند میلیارد سال دیگر آغاز خواهد شد و این ستاره دستکم تا 4 میلیارد سال دیگر پابرجاست...!   

و ثانیاً) اگر حادثه قیامت یک رویداد کیهانی باشد،یقیناً سالها(هزاران سال و یا شاید هم میلیونها سال)پیش از آنکه آثارش به ما برسد،نور خبرش را برای ما خواهد آورد!

و اما این حقیر دست بر قلم برده و مقاله ای را به رشته تحریر درآورده ام که امید است -انشاالله تعالی- در حکم یک دفاعیه باشد برای این آیات قرآن و همچنین پاسخی برای مواضع سرسختانه کیهانشناسان.!   
این مقاله که "کد فاینال – Final Code" نام دارد ضمن مقابله آیات قرآن با حقایق فیزیکی،به شرح و توضیح این موضوع پرداخته است که؛      

اولاً رویداد قیامت یک رویداد کیهانی است و ارتباطی به نابودی خورشید ندارد...!        
و درثانی چرا قوانین فیزیکی و کمیتهای شناخته شده آن -از جمله نور- در آشکار سازی این رویداد شگرف کیهانی ناتوان بوده و نمی توانند از روی این راز بزرگ(که قیامت هم اینک پشت دروازهاست)پرده بردارند!  

انشاالله تعالی و با یاری حضرت پروردگار،مقاله "کد فاینال" از روز پنجشنبه 1394/05/01 در وبسایت "یوناس فیزیک" بصورت تدریجی و در پست های متعدد حضور سروران عزیز ارائه خواهد شد.و همچنین پس از پایان کار همچون روال گذشته،کل مقاله در یک جلد کتاب اینترنتی عرضه خواهد گردید. 

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 196 بازدید