یادگار ابراهیمی

بسم الله الرحمن الرحیم


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


"فیگور چشم چب" نمادی از ادای احترام پیروان شیطان به اوست! مریدان آن ملعون می گویند؛ چون ارباب ما از داشتن چشم راست محروم است،پس ما نیز به احترام او چشم راست خود را می بندیم تا با او ابراز همدردی نمائیم!

 تعظیم به ارباب –


سالها قبل فیلمی از "فائقه آتشین" دیدم مربوط به زمانیکه دختر بچه 7- 6 ساله ای بیش نبود! و هماندم با خود اندیشیدم که این می باید از نظر کردگان شیطان باشد که از همان سنین کودکی زیر تیغ دوربین بوده!(مشابه همان اعتقادی که در مورد "مایکل جکسون" داشتم)

اما اکثراً چرندیات این حقیر را باور نداشتند و برعکس اعتقاد داشتند که ایشان "بانوی موسیقی و گل" هستند و جزو مفاخر این سرزمین!!!

حتی زمانیکه او مبلغ و حامی کانال تلویزیونی "من و تو" شد بازهم نتوانستم لااقل خودم را متقاعدکنم که مابین او و لردلعنت الله علیه،ارتباطی برقرار است!

تا اینکه با دیدن عکس فوق (که بصورت خیلی اتفاقی در اینترنت آنرا روئیت کردم) یقیین حاصل نمودم که گمان پیشینم در مورد وی،پنداری باطل نبوده است!

 اعجاز چشم چپ (Left eye miracle) –

 

دستکم اطمینان دارم واژه "چشم چپ" برای کسانی که مطالب مربوط به آخرالزمان را پی گیری می کنند احتیاج به معرفی ندارد و همچنین "فیگور چشم چپ" که امروزه دیگر به یکی از شناخته شده ترین آرم ها و نمادهای تبلیغاتی،بخصوص در عرصه"موسیقی - سینما" تبدیل شده است.

اما در مورد "معجزه چشم چپ" که به "اعجاز سای بابا" نیز معروف است باید گفت که آن در حقیقت نمادی از تکریم و تعظیم به شیطان ملعون است!

همانطور که در مقاله "ترانزیت" نیز بدان اشاره کرده ام؛

در حقیقت این دسته گلی بود که سای بابای ملعون به آب داد و بعدها به "معجزه چشم چپ"معروف شد.شعبده ای که میلیون ها نفر تا کنون از آن بازدید کرده اند! این مجسمه نمادی از خدای سای بابا است و در واقع این عمل سای بابا،نمادی از ادای احترام به اوست!

 

خدای تک چشم –

و اما بعنوان حسن ختام،در مورد تک چشمی بودن دجال یا شیطان باید بگویم؛

بازهم این نکته را از علی اکبر رائفی پور در یکی از همایش ها شنیدم که می گفت:

زمانیکه حضرت ابراهیم علیه السلام برای قربانی کردن فرزندش در آن روز بزرگ و باشکوه(10ذی الحجه) بسوی قربانگاه می رفته است،شیطان در هیئت مادی تجسم پیداکرده و با ظاهر پیرمردی خیرخواه سعی می کند تا حضرت ابراهیم را فریب داده و از آن کار منصرف نماید.اماابراهیم خشمگین شده و با سنگی به وی حمله می کند و آنچنان برچشم راستش می کوبد که ممسوح و نابینا می گردد!

وگویا از همان زمان نیز آن ملعون به "دجال تک چشم" شهره می شود!

عیبی آشکار و عیان که همچون یک گاو داغ زده او را نمایان می کند.عیبی لاعلاج که تمامی پیامبران و اولیاء الهی بعنوان مشخصه بارز و غیرقابل کتمان او در هنگام ظهور آخرالزمانی اش از آن یادکرده و آن ملعون را بدان معرفی نموده اند!

اما اگر واقعاً کنجکاو به دانستن این حقیقت باشیم که چرا چشم راست آن ملعون کور شده، لاعلاج است؟

باید بعنوان تکمله این بحث عرض نمایم که از نقطه نظرقوانین متافیزیک؛

"اگر بافت انرژی در قالب ماده دچار خراش شود،غیرقابل ترمیم خواهد شد!"

یعنی وقتیکه یک موجود فرامادی و انرژیکی(مانند جنیان که شیطان نیز از همان گروه است)شکل و هیئت مادی به خود می گیرد،اگر درهمان قالب مادی دچار آسیب دیدگی شود، ریز بافتهای انرژیکی او دچار نقصان شده و هر زمان که مجدداً بخواهد در قالب ماده ظاهر شود،آن عیب در همان نقطه بخصوص نمایان می شود! به همین دلیل است که آن ملعون فریبکار در هرزمان و در هرمکان که مادی شود،آن "یادگارابراهیمی" را همواره با خود خواهدداشت،الی یوم القیامه.

مثالی درمورد چگونگی "آسیب دیدن جنیان و شیاطین در خلعت مادی" ؛

شما تصور کنید لباس بسیار گرانقیمتی دارید که فقط در مجالس عروسی آنرا می پوشید.اگر در یک حادثه،مثلاًقسمتی از آستین دست راستتان پاره شود،هرزمانی که بخواهیدمجدداً از آن لباس استفاده کنید،پارگی آستین دست راست لباستان مشخص و نمایان خواهدشد،حتی اگر به بهترین شکل ممکن آنجا را رفو کنید!

(ثبت نظرات)

 

 

 

 

 

 

/ 39 نظر / 61 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

ممنون از پاسختان. من بعد از اینکه پاسخ شما رو خوندم در اینترنت سرچ کردم و بعضی از علما معتقد اند که امام زمان با خود قران دیگری دارد. شما نظر علمای شیعه را رد میکنید؟

محمد

ممنونم دوست عزیز از راهنمایی شما.

alnaz

چرا مطلب جدید نمیزارید

زهرا

آیات قرآن فرق نمی کنند ولی ترتیب نزول و قرارگیری آنها از اول طور دیگری بوده.حضرت علی قرآنی در اختیار داشتند که ترتیب قرارگیری آیاتش با این چیزی که ما امروز می شناسیم فرق می کرد و مثل یک راز مکتوم بین اهل بیت دست به دست میشد تا اینکه به دست آخرین امام حضرت مهدی رسید.این قرآن در اختیار ایشان است تا روزی که برگردند و اسرار و مفاهیم آن را در اختیار مردم قرار بدهند.خیلی از سوره ها مثل یاسین ترتیبی از آیات دارند که در نگاه اول ممکن است بی ربط و گیچ کننده به نظر برسد.اینکه قطعات این پازل چطور کنار هم قرار می گیرند رازی دارد که حضرت مهدی برآن اشراف دارند.ضمن اینکه اصولا اینطور نبوده که جبرئیل از اول شروع کنند و به ترتیب آیات سوره حمد و بقره و باقی آیات را بر پیامبر نازل کنند.ترتیب نزول ایات فرق می کند و آیات سوره علق که اول از همه بر پیامبر نازل شدند تقریبا در اواخر قرآن قرار دارند.

زهرا

برای مطالعه بیشتر: http://dr-sadegh-taghavi.blogfa.com/cat-18.aspx http://dr-sadegh-taghavi.blogfa.com/cat-19.aspx

شهرام

ظاهرا دوباره من باید صحبت کنم. اول اینکه موعظه ششم مربوط به من نمیشه. چون شما هنوز با قران و مفاهیم قران و حتی الله آشنایی ندارید اگه الله رو میشناختید اینطور حرف نمیزدید.الله خیلی برتر از اون چیزیست که شما میگی. شما فکر میگنی در زمان پیامبر تکنولوژی و علم نبود ؟باید بگم از زمان خلقت انسان علم و تکنولوژی به انسانها از جانب خالق هدیه داده شدو همیشه بوده مگر زمانی که این علم توسط عده ایی از انسانها مخفی شده باشد.به این ایه توجه کنید: و من امروز دینم را کامل و نعمتم را بر شما تمام کردم. منظور از نعمت همان علم و تکنولوژی هست. این علمی که اکنون دست ماست مثل یک شعله شمع در برابر بمب هیدروژنیه.حتی این چیزی هم که الان دست ماست دست کاری شده و غیر قابل انعطافه. کدوم از شما بعد از 12 سال درس خواندن و بعد از اون روفتن به دانشگاه کار مهمی انجامن دادید؟جز اینه که همه ما مثل برده هستیم؟برده های پایین هرم! داستان جالبی راجع به موعظه ششم بود.این نکته را بگم. زمان پیامبران بهترین دوران بوده.چون هیچ جنی و هیچ شیطانی نمیتونسته وارد بعد ما بشه.و اونها به حال ما حسرت میخوردند.

شهرام

شما تلفظ نام خدا رو نمیدونید و میگید ( اَلله) در حالی که درست آن آلله هست . که لام آن از ته گلو تلفظ میشه. یک عمر ما نام خالق رو اشتباه گفتیم. چطوریه پیامبر به این بزرگی که به گفته قران برای هدایت همه دنیا امده فقط 63 سال عمر کنه؟ این 20 سال پیامبری را فقط در یک صحرای خشک دنبال شتر راه بره .خنده داره یعنی از پدر بزرگ من هم کمتر عمر کرده! بعدش هم که حکومت افتاده دست عمر و ... و اسلامو داعون کردند! نه عزیزان همه اینها دروغی بیش نیست! با وجود انرژی های خالق عمر انسانهای بالای 200 یا 300 ساله در حالی که شما همان نیروی 20 سالگی خود را دارید.اینو من نمیگم اقای ریچارد هاگلند خیلی از اینها رو فاش میکنه.

فرزندکویر

سلام خبربدی دارم وبلاگ پیشگو به نویسندگی لیلاخانوم که ازبازدیدکننده های وبلاگ شماست وازطریق اونجابودکه باوبلاگ شماآشناشده بودم طبق دستورمقامات قضایی بسته شده وحالا نه ایمیل لیلاراداریم ونه میدونیم چه تصمیمی برای وبلاگ بسته شده اش داره. روزانه مرتب بهش سرمیزدم امروزدیدم بسته شده این آدرس وبش:http://pishguu.persianblog.ir/

شروین

آقای خداجو ممکن است وبلاگ شمارا نیز فیلتر کنند لطفا آدرس ایمیلی برای ما بگذارید تا در صورت عدم دسترسی با شما از آدرس جدید سایت شما اطلاع حاصل کنیم

نازنین

سلام و خسته نباشید. من تازه وبلاگتون را دیدمو تمامی مطالب شما رو دیدم.بعضی جاها واقعا زیبا مسائل را توضیح دادید. فقط در خصوص این مطلب آخرتون در مورد خلعت مادی و لباس گرانقیمت من با نظر شما مخالفم.چون هیچ استدلال درستی نداره. فقط یک مثال ساده زدید.