خون و دیتا!(7)

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


3- گزینه سوم: ویروس مرگبار)

اما برای اجرای این پروه مرگ آور،آنها به یک ویروس احتیاج داشتند که 3 قابلیت ویژه زیر را داشته باشد؛

الف. در جریان هوا شناور باشد و همانند ویروس آنفلوانزای فصلی به راحتی همه گیر باشد و در یک روال طبیعی مثل دست دادن،عطسه کردن،سرفه کردن و...از فرد به فرد انتقال پیدا کرده و سرایت نماید.

ب. همانند ویروس بیماری ایدز،دارای یک دوره کمون مرموز و فاقد علامت باشد،اگرچه نه به درازای دوره نهان ویروس HIV،اما لااقل یکی دو هفته ای را در بدن انسان بدون علامت باقی بماند.

ج.قدرت کشندگی آن،چیزی در حد و اندازه ویروس "مننژیت – یا مننژیت مغزی" یا سوپر باکتری "MARSA- مارسا" باشد به شکلی که دستکم از هر 10 نفر مبتلا 6 نفرشان را به کام مرگ بکشاند.

بهترین کاندیدا برای این گزینه،ویروس H5N1 یا آنفلونزای پرندگان بود!
این ویروس اگر بتواند به میان جامعه انسانی راه پیدا کند همانند ویروس H1N1 یا همان آنفلوانزای فصلی، به راحتی قابل انتقال است...و از آنجاکه مرکز اصلی فعالیتش سیستم تنفسی است و برنامه کاری خود را از ریه شروع می کند،قدرت کشندگی اش از مارسا و مننژیت نیز بدتر است...و از همه جالب تر دارای یک دوره نهفتگی 2 هفته ایست،بدین مفهوم که بیمار وقتی متوجه بیماری خود می شود که دستکم یک دو جین آدم را آلوده کرده است!!!
اما این ویروس(H5N1)برای ایفای این نقش یک مشکل اساسی دارد! او انسان را نمی شناسد چون برای پرندگان طراحی شده است!

سعی می کنم تا با بیان یک مثال مطلب را برای شما شرح دهم؛
تصور کنید که یک نرم افزار کامپیوتری بنام HN طراحی و ساخته شده است که تمامی قابلیت های یک برنامه کامپیوتری از قبیل طراحی،نقشه کشی،محاسبات،گرافیک،بانک اطلاعات،حسابداری و و و...را به تنهائی در خود جای داده است،اما این نرم افزار تحت سیستم عامل "لینوکس"کار می کند،پس بدیهیست که اگر سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما "ویندوز" باشد این برنامه روی کامپیوتر یا لب تاب شما اجرا نمی شود و زمانیکه شما دیسکت این برنامه را وارد کامپیوتر خود می کنید،به شما پیغام می دهد که؛
"سیستم و نرم افزار یکدیگر را نمی شناسند!"
پس تنها راه استفاده از این نرم افزار HN اینست که یا شما سیستم عامل کامپیوتر خود را عوض کنید و یا اینکه این نرم افزار HN را تحت ویندوز درآورید!
بزرگواران! ویروس H5N1 نیز دقیقاً همین شرایط را دارد یعنی سیستم عامل بدن پرندگان را می شناسد و با آن درگیر می شود اما زمانیکه وارد بدن انسان می شود،چون سیستم عامل بدن آدمی را نمی شناسد با آن درگیر نمی شود و برنامه را اجرا نمی کند!
پس بدیهیست از آنجائیکه نمی شود انسانها را به پرندگان تبدیل کرد،برای استفاده از این ویروس مرگبار ناگزیریم که آنرا تحت ویندوز بنویسیم!!!
(بدین مفهوم که تغییراتی را در ساختمان این ویروس ایجاد نماییم که سیستم دفاعی بدن انسان را نیز بشناسد)
اما پیش از آنکه ابلیس و عواملش در لابراتوارهای سری خود این تغییرات بنیادی را در ساختار ویروس H5N1ایجاد نموده و بمنظور قتل عام بشر آنرا مخفیانه روانه بازار نمایند،شخصی در میان جمع فریاد زد؛ یافتم!یافتم!درست همانگونه که ارشمیدس پس از یافتن"قانون غوطه وری در سیالات" فریاد برآورد!
و آن شخص کسی نبود به جز ویروس شناس آلمانی مرکز اراسموس هلند؛

"ران فوشیر"

    


H5N1
سرایت پذیر  یا  "H5N1 فوشیر"! -

این حقیر این ویروس تغییرشکل یافته را که قابلیت درگیر شدن با گیرنده های انسانی را نیز دارد،" H5N1 فوشیر" نام نهاده ام!

بازهم بیان یک مثال -
فرض کنید یک نفر کماندو،تمامی قابلیت های یک سرباز نیروی ویژه را در خود جای داده است اما یک نقطه ضعف دارد و آنهم عدم توانائی در صعود از دیواره هاست! پس فرماندهان برای اینکه این ضعف عمده این تکاور را برطرف نمایند او را تحت آموزش یک مربی صخره نوردی قرار میدهند...و بدیهیست که این سرباز پس از طی دوره آموزشی لازم،مشکلش در صعود از دیواره ها نیز برطرف خواهد شد. ویروس H5N1 نیز مانند همان کماندو،یک نقطه ضعف عمده دارد،بدین شکل که نمی تواند با گیرنده های انسانی درگیر شود،اما ران فوشیر این نقطه ضعف او را برطرف کرد! او یک مربی مجرب استخدام نمود تا H5N1 را طوری آموزش بدهد که بتواند با گیرنده های انسانی نیز درگیر شود! نام این مربی مجرب چنین بود؛ "موش خرما!" از آنجائیکه ساختار ژنتیکی موش بسیار به انسان مشابهت داشته و نزدیک است (موش46کروموزومی – انسان 48کروموزومی)برای انجام بسیاری از آزمایشات و تست ها از این حیوان بعنوان نمونه استفاده می گردد...ویروس H5N1 طی یک سیکل پنجگانه درداخل بدن موش یادمی گیرد که چگونه باید با گیرنده های موجودات 46-48کروموزومی درگیر بشود و پس از طی این دوره آموزشی این عمده ضعفش نیز برطرف شده و به همان چیزی تبدیل می شود که ابلیس و عواملش مدتها درجستجوی آن بودند؛

"یک ویروس مرگبار بنام H5N1 سرایت پذیر!"

بزرگواران!از آنجائیکه این ویروس طی یک سیکل پنجگانه آموزش دیده و به شکوفائی رسیده است، بدیهیست زمانیکه به میان جامعه انسانی راه یابد نیز برطبق یک روال منطقی،از همان فرمول تثبیت شده تبعیت کرده و خود را طی 5 مرحله با شرایط بدن انسان تطبیق داده و هماهنگ می کند!

اگر فرض کنیم که این ویروس سال 1391 به میان جامعه جهانی راه یافته باشد،آنگاه خواهیم داشت؛

فاز اول 1391(نامعمول) – سیکل اول بیماری در اپیدمی فصلی پاییزه – زمستانه اول می باشد که ویروس می تواند10 تا 20درصد از توانائی خود را به نمایش بگذارد...

فاز دوم 1392(جدی) – سیکل دوم بیماری در اپیدمی فصلی پاییزه – زمستانه دوم می باشد که ویروس می تواند30 تا 40 درصد از توانائی خود را به نمایش بگذارد...

فاز سوم 1393(خطرناک) - سیکل سوم بیماری در اپیدمی فصلی پاییزه – زمستانه سوم می باشد که ویروس می تواند50 تا 60 درصد از توانائی خود را به نمایش بگذارد...

فاز چهارم 1394(حاد) - سیکل چهارم بیماری در اپیدمی فصلی پاییزه – زمستانه چهارم می باشد که ویروس می تواند70 تا 80 درصد از توانائی خود را به نمایش بگذارد...

فاز پنجم 1395(مرگبار) - سیکل پنجم بیماری در اپیدمی فصلی پاییزه – زمستانه پنجم می باشد که ویروس کاملاً بدن انسان را شناخته و می تواند 90 تا 100درصد از توانائی خود را به نمایش بگذارد و همان بلائی را که بر سرپرندگان می آورد برسرانسانها نیز درآورد و آن زمان است که یک فاجعه انسانی رخ خواهد داد!

بزرگواران!زمانی که در سالهای 1918-1916 ویروس آنفلوانزای فصلی یا همان H1N1  برای نخستین بار به میان جامعه انسانی راه یافت تنها در ظرف دو سال 100 میلیون نفر را کشت،امید است که به یاری و مدد حضرت حقتعالی این داستان مجدداً درمورد جامعه بشری تکرار نشود!

مجله دانستنیهای همشهری شماره 54 گزارش کاملی از این مطلب تحت این عناوین به چاپ رسانید؛

"مرگبارترین ویروس قرن می آید - 
ویروسی که سه و نیم میلیارد انسان را قربانی خواهدکرد!" 

انتهای بحث -
اینجانب بارها عرض کرده ام که هیچگونه ادعائی ندارم و سگ روسیاهی بیش نیستم، اما فراموش نکنید که گاهی یک سگ هم می تواند با صدای واق واق کردن های مکررش، جماعتی را از خطر برهاند!
می گویند کودتای نوژه را یک سگ کشف کرد!!!
 (اواخر سال 1358 در خیابان پیراسته در شمال تهران در یکی از خانه های اشرافی سگی سروصدای زیادی براه انداخته بود...زمانیکه همسایگان برای تذکر به درب منزل مذکور مراجعه می نمایند کسی در را باز نمی کند و آنها نیز مشکوک شده و موضوع را به مامورین گزارش می کنند...وقتی که مامورین با مجوز قضائی وارد آن خانه خالی از سکنه می شوند اولین سرنخ های این کودتا را در همانجا کشف می کنند!)

عزیزان،سروران،بزرگواران و عالیجنابان!
اگر ابلیس و عواملش درجهان کودتا کنند،مسلم بدانید که چرخ عذاب الهی را به حرکت درخواهند آورد و این چرخ از حرکت بازنخواهد ایستاد تا 5 بخش از 7 بخش جمعیت زمین را از بین ببرد!
تقاضامندم که اندکی وقت بگذارید...لختی درنگ کنید و شرایط را ببینید...کمی تامل کرده و بیشتر تحقیق و بررسی نمائید...شاید سروصدا کردن های مکرر این سگ روسیاه درگاه الهی بی سبب نباشد!؟
مهم نیست که این بانگ هشدار از حنجره چه کسی خارج می شود،اگر او - الله خدای یگانه و یکتا- بخواهد و اراده نماید،گاهی به بانگ و فریاد سگی نیز جهانی را از خطر می رهاند!

حضرت ولی الله الاعظمروحی فدا در نامه ای به جناب مفید می فرمایند؛
"...پس پروای الهی پیشه کنید و از(اهداف بلند و آسمانی) ما پشتیبانی نمائید تا شما را از فتنه ای که بسویتان روی آورده و شما اینک در لبه پرتگاه آن قرارگرفته اید،نجات بخشیم.فتنه ای که هرکس مرگش فرارسیده باشد در آن هلاک خواهد شد و هرکس که به آرزوی خویش رسیده باشد از آن رهائی خواهد یافت."

 (ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 15 بازدید