خون و دیتا!(6)

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم

2- گزینه دوم: بلایای طبیعی)
اما گزینه دوم که احتمالاً قوم غضب شدگان آخرالزمان و علی الخصوص شخص ابلیس برروی آن تمرکز کرده اند و برای اعمال خسارت به زمین و اهلش از آن استفاده خواهند نمود، همانا پروسه "گشایش دروازه های عذاب" است...
اینجانب در قسمتهای بعدی همین سلسله مقالات برای شما شرح خواهم داد که خلقت الهی،بواسطه قدرت لایزال پروردگار،همانند سیستمی بسیار هوشمند است که شیوه عملکرد آن به اصطلاح خودمانی "فول اتومات" یا "تمام اتوماتیک" می باشد...
این سیستم آنقدر دقیق طراحی شده و آنچنان بی نقص عمل می نماید که از حد تصور ما فراتر است، برای همین تمامی اجزاء و قسمتهای آن در حالت خودکار و تنظیم اتومات قرار داده شده و از کنترل دستی خارج است و بعبارتی تمامی این سامانه هوشمند از مداخله مستقیم دور نگه داشته شده است!
در توصیف دقت این سیستم باید بحث معیار و مبنای زمان را برای شما عزیزان مثال بیاورم؛
شما حتماً می دانید که ساعت به یک بازه زمانی گفته می شود که عبارتست از 60 دقیقه و هر دقیقه نیز 60 ثانیه می باشد...اما تعریف ثانیه چیست!!؟
ثانیه عبارتست از یک بازه زمانی که در طی آن،ایزوتوپ 133 از اتم "سزیوم" به تعداد 9،192،631،770 بار ارتعاش می نماید! این میزان نوسان برای تمامی شرایط و اوقات یکسان است؛از روز ازل تا روز قیامت و در هرکجای این عالم پهناور!
و برای همین دقت فوق العاده و بی نظیر،تعداد ارتعاش اتم سزیوم مبنا و اساسی برای مقیاس زمان قرار گرفت...
خب بدیهیست در سیستمی چنین بی نظیر که تنها تعداد ارتعاش اتمهای آن این چنین دقیق و بی نقص است،جای تعجبی نیست اگر همه بخشهای آن در حالت کنترل خودکار یا اتوماتیک قرارداده شده باشند!
اما گویا یکی از قسمتهای این سیستم گسترده و این سامانه هوشمند،سالیان درازیست (شاید حدود 1400 سال) که از حالت تنظیم اتوماتیک خارج شده و توسط طراح و خالق آن به شکل دستی(manual) کنترل می شود!
نام آن قسمت چنین است؛ "سازمان عقوبت و عذاب الهی"
آری عزیزان! اداره عذاب الهی سالیان سال است که از حالت تنظیم خودکار خارج گردیده است،چرا که اگر غیر از این بود با توجه به عملکرد بشر،زمین نیز باید هم اکنون تبدیل به یک بیابان خشک و لم یزرع گردیده و یا چیزی شبیه کره مریخ شده بود!
عملکرد سیستمی عذاب -
اما بهتر است در این قسمت برای روشن شدن مفهوم بحث به چگونگی عملکرد سیستم عذاب الهی اشاره کنیم...
بزرگواران!چیزی که ما در آموزه های دینی و باور مذهبی از آن بعنوان گناه یاد می کنیم،در واقع چیزی نیست به جز کنشی که "جریان مکانیکی – فیزیکی حرکت انرژی "را در سراسر گیتی با مشکل مواجه نموده و دچار اختلال می نماید!
اما از آنجائیکه ظرفیت ذهنی بشر در آن حدی نبوده و نیست که بشود به همگی  آنها فیزیک درس داد،بنابرین خدای متعال پیامبران و رسولانی  فرستاد تا آن پیچیدگی ها را به بیانی بسیار ساده و درقالب مفاهیمی مانند "نیکی و گناه" یا  "ثواب و عقاب" به بشر آموزش دهند!
عزیزان! حساسیت این سامانه هوشمند بسیار بالاست و چنانچه "جریان مکانیکی – فیزیکی حرکت انرژی" در عالم دچار اختلال شود،این ماشین بلافاصله عکس العمل نشان داده و خود به خود مشکل را تصحیح می کند!

شکل 1 – جهت معمول و روال طبیعی جریان حرکت در عالم

 

شکل2 – بعضی ذرات درجهت غیرمعمول و روال غیرمنطقی جریان درحرکت هستند که مسلماً برای این درصد اندک از ذرات نامتعادل،اعمال فشاری برای تصحیح جهت صورت نمی گیرد(بدیهیست که برای عده معدود مجرم و خطاکار عقوبت الهی نازل نمی گردد)

 

شکل 3 – اکثریت ذرات،دوران 180 درجه نموده و درجهت عکس درحال حرکت هستند.در اینجا بمنظور حفظ و احیاء سیستم اعمال فشاری از سوی خود سامانه صورت می گیرد تا جهت حرکت ذرات را تصحیح نماید.(عقوبت و عذاب الهی درگیر می شود)

 

 

و ما اگر بخواهیم به شکلی واضح تر عملکرد وضعیت اتوماتیک یا خودکار سیستم عذاب الهی - که در واقع همان اقدام اصلاحی از سوی سامانه در پاسخ به ناپایداری در این سیستم می باشد - را شرح دهیم می بایست کارکرد یک آبگرمکن(دیوترم) را مثال بیاوریم؛
شما یک آبگرمکن را در نظر بگیرید که شیر اطمینان در آن وجود ندارد... بدیهیست در چنین سیستمی وقتی درجه حرارت آب از حد متعارفی بالاتر برود خطر انفجار آبگرمکن نیز افزایش می یابد...
پس در این سامانه مسلماً:  "افزایش نامتعارف درجه حرارت آب  = انفجار آبگرمکن"
و بدیهیست که در یک چنین سیستمی افراد مرتبط با آن می بایست خیلی محتاط بوده و اصطلاحاً دست به عصا راه بروند،چرا که کوچکترین بی احتیاطی بروز فاجعه ای را درپی خواهد داشت!
اقوام باستانی و کهن که در تیرس عذاب الهی قرارگرفته و نابود شدند،از قبیل قوم عاد،قوم ثمود،قوم لوط،...مثالهائی از همین دست می باشند!

هر مصیبتی که به شما می رسد بواسطه اعمال خود شماست،و البته خدا بسیاری از اعمال بد را عفو می کند.(سوره شوری آیه 30)

در حقیقت آنها قربانی عملکرد خودشان شدند...رفتار نامتعارف آنها باعث گردید تا در سیستم ناپایداری ایجاد گردد و زمانیکه سیستم برای تصحیح خطای ایجاد شده و رفع ناپایداری در سامانه به شکل کاملاً اتوماتیک و خودکار،اقدام به  انجام واکنش اصلاحی نمود آنها قربانی شدند و آثار آن به همان شکلی جلوه کرد که شما در داستانهای تاریخی خواندید(یعنی همان نزول بلا)...

 

در روایات و تفاسیر ذیل آیات قرآن آمده است؛
هسته اصلی افرادی که در میان قوم لوط به فعل لواط مشغول بودند در حدود 40 نفر بود اما عذاب بر 40هزار تن نازل شد بی آنکه کمترین ارفاغی در مورد آنها صورت بگیرد!
شما هم اینک شاهد هستید که نه تنها "لواط" بلکه کلکسیونی از گناهان در میان تمامی جوامع و بلاد شایع است،آنهم نه در سطح خرد و کوچک همانند یک جامعه 40 نفری،بلکه در سطوح کلان و بسیار گسترده که سراسر گیتی را در برمی گیرد؛  "...ظهر الفساد فی البر و البحر..."
اما چرا عذابی آنچنانی نازل نمی گردد!!!؟
جواب:
به دلیل اینکه پروردگار متعال پس از ولادت پیامبر گرامی اسلام صلوات الله علیه "عملکرد سیستم عذاب" را از حالت تنظیم اتوماتیک خارج نموده و به وضعیت کنترل دستی(یا manual)تغییر داده است...
اینک همان مثال آبگرمکن را در نظر بگیرید که این بار 2 شیر تخلیه(یا شیر اطمینان)در آن تعبیه شده باشد...بدیهیست در این سامانه وقتیکه آب به درجه جوش برسد پیش از اینکه آبگرمکن منفجر شود فشار وارده به سیستم از طریق همان شیرهای تخلیه خارج می گردد!!!
اما چرا پروردگار متعال برای قوم آخرالزمان چنین ارفاغی را قائل شده است!!؟
جواب:
احتمالاً به 2 دلیل که یکی از آنها مطمئناً خاصیت "رحمة للعالمینی" حضرت نبی اکرم صلوات الله علیه می باشد...اما دلیل دیگر شاید این باشد که مردم آخرالزمان از فیض حضور پیامبر مستقیم محروم هستند،درست مانند شاگردان یک کلاس که مدتی از سال تحصیلی را بنا به دلایلی معلم نداشته اند،پرواضح است که کادر آموزشی برای دانش آموزان این کلاس تخفیف و ارفاغ بیشتری نسبت به سایرین قائل می گردند!

هر مصیبتی که به شما می رسد بواسطه اعمال خود شماست،و البته خدا بسیاری از اعمال بد را عفو می کند.(سوره شوری آیه 30)

پس روشن شد که در واقع این خود حضرت باری تعالیجل جلاله است که با دست خویش مرتباً شمارنده و کنتور این سیستم عذاب را صفر می کند و هر بار که این فشار به مرز فاجعه می رسد به لطایف الحیلی آنرا تخلیه می نماید...اما متاسفانه عملکرد بشر آخرالزمان به گونه ایست که علیرغم این ارفاغ الهی، مجدداً و با سرعت شرایط را به همان وضعیت ناپایدار قبل می رساند!
اما بدیهیست که مداخله الهی نیز اندازه ای دارد،چرا که در غیر اینصورت - معاذالله - عدالت الهی و همچنین این سیستم طراحی شده توسط خداوند مورد سوال قرار می گیرد!
آنها(ملائکه و قدسیان) همینطوری هم فی نفسه،درگاه احدیت را مورد سوال قرارداده بودند که چرا انسان خلق شد؟...هم اینک چه می گویند خود خدا می داند و بس!!!
بنابرین باید بدانیم چنین ارفاغ ها و تخفیفاتی هیچ دلیل نمی شود که بخواهیم این خیال خام را در ذهن خود بپرورانیم که دروازه های عذاب بر روی مردم آخرالزمان تا روز قیامت بسته خواهد ماند!
آیات بسیاری در قرآن کریم،مستقیماً یا غیر مستقیم اشاره به عذاب های آخرالزمان دارد؛
از جمله آیه 58 از سوره مبارکه بنی اسرائیل و همچنین آیات پایانی سوره مبارکه طارق...
اما شاید اگر ساکنین بلاد و پیشوایان آنها به خود آیند و چاره ای بیاندیشند،ممکن است که نوع و چگونگی این عذاب ها تغییر یابد...
فرضاً در قرآن به نوعی از عذاب اشاره شده که علی الظاهر خشک و تر را باهم نمی سوزاند،این نوع عذاب هوشمند تنها کافران را گرفتار می نماید!
و یا شاید بتوان به ارفاغ و مرحمت الهی پیش از نزول عذاب،بلاد را تخلیه کرده و لااقل جان مردم را نجات داد!والله العالم
اما اینکه عذاب های آخرالزمان چگونه می بایست فرود بیایند،خود داستان و حکایت جالبی دارد که این حقیر در این سلسله مقالات از آن بعنوان پروسه "گشایش دروازه های عذاب" نام برده ام!
گشایش دروازه های عذاب -
بزرگواران! "گشایش دروازه های عذاب" اگرچه امکان پذیر است اما خود به تنهائی یک پروسه بسیار سخت و عذاب آور است،اما ابلیس ملعون آنچنان آدمیان را دوست می دارد و به آنها عشق می ورزد که تمامی هست و نیست خویش را برباد داده و این عذاب الیم را به جان خریده تا شاید بتواند در این آخرین لحظات حیاتش،این دروازه ها را بر روی فرزندان آدم بگشاید!!!
اما اینکه چرا "گشایش دروازه های عذاب"یک عملیات زجرآور است،بهتر است که آنرا با بیان یک مثال کاملاً توضیح دهم...
موافقت اصولی!-
بهترین مثالی که به ذهنم رسید،گرفتن یک موافقت اصولی برای انجام یک پروژه کاملاً موجه در سالهای نه چندان دور در همین تهران خودمان بود!
آن زمانها برای گرفتن یک موافقت اصولی،پدر صاحب پروژه درمی آمد و موهایش به رنگ دندانهایش سفید می شد و اگر بین راه پشیمان نمی شد و عطای آن کار را به لقایش نمی بخشید،بعد از چند سال دوندگی می توانست آن موافقتنامه را از مرجع ذی صلاح دریافت کند...و هنگامیکه موفق به گرفتن آن موافقت اصولی می شد تازه می بایست هفت جفت کفش آهنین برپای می کرد و هفت عصای آهنین نیز در دست می گرفت تا برای گرفتن امضاهای بعدی تا مرحله اجرای پروژه،برای طی نمودن یک هفت خان رستم آماده شود!!  
بازهم زمانیکه امضاها آماده می شد و شما برای دریافت آنها به ادارات مربوطه مراجعه می نمودید،یک روز خودکار نبود،یک روز کاغذ نبود،یک روز جوهر نبود،یک روزی هم که همه اینها بود متاسفانه مسئول مربوطه مرخصی بود و الی آخر....
عزیزان! اخذ مجوز از درگاه الهی برای نزول عذاب مشابه همین مثال گرفتن موافقت اصولیست...آنقدر درخواست کننده یا درخواست کنندگان را می پیچانند تا کلافه شده و از خواسته خود منصرف شوند...
تنها سازمانی که در آستان درگاه الهی هم کم کار است و هم نامرتب،همین اداره عذاب الهیست...
بروکراسی درآنجا بیداد می کند،یک روز کاغذ ندارند،یک روز جوهر ندارند،یک روز رئیس،معاون و کارمندان را همگی باهم می فرستند مرخصی،اکثر اوقات سال تعطیل هستند و تازه زمانی هم که عذاب مهیا می شود و موعد فرود آن فرا می رسد اجرای حکم را به دست ملائکه رحمت می سپارند!
شما اگر به تفاسیر آیات الهی قرآن که در مورد تنبیه و تادیب اقوام پیشین آمده است مراجعه نمائید خود به روشنی می بینید که بسیاری از ماموریت های عذاب را جناب میکائیلعلیه السلام و جناب جبرئیلعلیه السلام به انجام رسانیده اند که بارزترین نمونه آن هم عذاب قوم لوط بوده است،درحالیکه همگان می دانند که فرشته مامور عذاب جناب سطاطائیلعلیه السلام است!
اما جسارتاً عرض می کنم؛ "این تو بمیری آخرالزمان از آن تو بمیری ها نیست!"
ابلیس آنقدر سمج است که نه تنها از گرفتن این موافقت اصولی ناامید و دلسرد نمی شود،بلکه اینبار هم کاغذ به همراه خود برده و هم خودکار و هم جوهر و زمانی هم به اداره عذاب الهی مراجعه نموده که مطمئن است که هیچکس در مرخصی نبوده و ایام تعطیلاتی هم در پیش رو نیست!!!
آن خبیث ملعون،آنچنان کاری کرده که هیچ بهانه ای باقی نگذاشته است - معاذالله - اگر شما جای خدا بودید چه کار می کردید!!؟
غیر از این است که علیرغم میل باطنی خود و باکراهت آن درخواست نزول عذاب را امضا می نمودید!؟
سروران! وضعیت این برهه از آخرالزمان نیز اینچنین است،ابلیس سخت در تکاپوست تا بلکه این دروازه ها را بگشاید و اگر گزینه "افراز عذاب" چاره ساز نشده بود،از روز 6ژوئن2012 تا کنون،"طوفان ابلیس" نیمی از کره زمین را درنوردیده بود!
اما حتماً خواهید پرسید که گزینه افراز عذاب چیست!!؟
افراز عذاب -
"افراز عذاب" رحمتی الهیست که سبب تخفیف در عذاب نابود کننده و ویرانگر می شود!
سعی می کنم تا مفهوم آنرا با مثالی برای شما شرح دهم؛
فرض کنید که قراراست شخصی تنبیه شود و 80 ضربت شلاق بخورد،اما چون بدن او نحیف و ناتوان است و امکان دارد که نتواند این 80 ضربه را تحمل کند،پس به او پیشنهادی می دهند بدین ترتیب که 10 ضربه را او بخورد و 70 ضربه دیگر را دوستان و رفقا و اعضای خانواده اش...پس می آیند و 70 ضربه را بین 35 نفر از نزدیک ترین بستگان او که قوی تر هستند تقسیم می کنند که سهم هرکدام نفری 2 ضربه شلاق می شود و بدین ترتیب به نوعی حکم تنبیه او را افراز می کنند!
الف) طوفانی که در فیلیپین چندین هزارکشته برجای گذاشت،یا طوفان سندی که سال گذشته شرق آمریکا را درنوردید و همچنین چندین طوفان بزرگ و کوچک دیگر،شاید افراز شده عذابی بزرگ بوده اند که قراربود میلیونها نفر از ساکنین یک شهر را به کام مرگ بکشاند!
ب) شما حتماً می دانید که سال گذشته و امسال طی اپیدمی پاییز – زمستان نوعی بیماری شبه آنفلوآنزا در جهان همه گیر شد،از اروپا و آمریکا گرفته تا آسیا و اقیانوسیه...
این بیماری دستکم بین 3 هفته تا 60 روز در بدن باقی می ماند ونوعی عفونت تولید می کند که به سیستم گوارش،سیستم تنفسی و سینوس ها طی یک سیکل 3 گانه حمله می کند...
این عفونت ویروسی،بسیار قدرتمند می باشد به شکلی که آنتی بیوتیک های موجود در بازار،قادر به از بین بردن آن نیستند و به همین دلیل این عفونت پس از دوره بیماری به شکلی تضعیف شده در بدن بیماران باقی می ماند(متخصصین عفونی در همایش سالانه از شرکت های داروسازی و همچنین سازمان جهانی دارو درخواست کرده اند که اقدام به تولید داروهای قوی تر و تازه تری بنمایند که قادر باشد بر این نوع عفونت و عفونت های مشابه غلبه کند)...این نوع بیماری با منشا عفونت ویروسی، اشخاص را درگیر یک جنگ فرسایشی کرده و به معنای واقعی کلمه به رنج و عذاب می افکند!
اما شاید بتوان گفت همین بیماری زجرآور که درطی این 2 سال نزدیک به 2 میلیارد نفر را در سراسر جهان درگیر نموده،شاید افراز عذابی بوده باشد که قراربوده 200 میلیون نفر را در یک روز به کام مرگ بفرستد!   
ج) همانطور که بارها درطی این مقالات اشاره نموده ام اربابان ثروت درطی این چند سال در سراسر جهان به شکل گسترده ای اقدام به جمع آوری نقدینگی نموده اند که سبب رنج و عذاب طیف گسترده ای از مردم جهان شده است،به شکلی که دولتها را وادار نموده تا برای کاهش این فشار شدید به اعمال سیاستهای ریاضت اقتصادی روی آور شوند...
می گویند عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد!!!
ما چه می دانیم،شاید قراربوده است که عذابی سهمگین دو – سه میلیارد نفر از مردم جهان را در اقصی نقاط زمین از بین ببرد،اما همین رنج ناخواسته که توسط اربابان کثیف ثروت به همه 7 میلیارد نفر مردم زمین تحمیل شده است،درحکم یک توفیق اجباری،این عذاب الیم و مرگبار را بدین گونه افراز نموده است!والله العالم

اما حالا که مقدمتاً برچگونگی "گشایش دروازه های عذاب" اشاراتی داشتیم،می پردازیم به توضیح چگونگی اجرای ترفند دوم،یعنی گزینه "بلایای طبیعی"!

بزرگواران! اگر فرض کنیم که ابلیسلعنت الله علیه مجوز نزول عذاب را از بارگاه الهی دریافت کرده باشد - از آنجائیکه پروژه عذاب آخرالزمان بنا به درخواست خود اوست - در اجرای این پروژه احتمالاً هیچ گونه کمکی از جانب قوای الهی به او نخواهد شد و این بدان مفهوم است که او خودش به کمک عواملش و غضب شدگان آخرالزمان می باید که این پروژه را اجرا نمایند!
اما چگونه و به چه ترفندی!؟
عزیزان گرامی!در مورد چگونگی اجرای این ترفند در مقالات ذیل - که سابقاً نوشته بودم - توضیح کافی و وافی داده ام؛

قربانگاه !

قتل عام!

اما آنچه که بسیار مهم است توجه به این موضوع است که بدانیم ابلیس و عواملش پروژه بلایای طبیعی را معمولاً روی پایه شکسته پل اجرا می کنند تا شک برانگیز جلوه ننموده و جلب توجه نکند!
فرض کنید پلی وجود دارد که تردد زیادی از روی آن انجام می شود...این پل فرسوده است و یکی از پایه های آن ترک دارد و مدت زیادیست که همه این موضوع را می دانند و حتی به متولیان امر درباره پایه فرسوده و نامطمئن این پل تذکر می دهند...حالا فرض کنید که یک گروه تروریست بخواهد روی این پل دست به یک عملیات خرابکارانه بزند بی آنکه توجه کسی را به خود جلب نماید...آنها کافیست تا زیر همان پایه شکسته پل را خالی کنند و اندکی مواد تخریبی کار بگذارند،کاملاً بدیهیست وقتی که این پل خراب شود هرکسی چنین جمله ای را خواهد گفت؛ "نگفتم بالاخره یک روز این پل خراب می شود!!!"
و هیچکس متوجه آن عملیات شیطانی گروه تروریست نخواهد شد چراکه پیش از وقوع فاجعه هرکس منتظر آن بوده است!

ابلیس به عواملش و این قوم غضب شده گفته است؛
"...نگران هیچ چیز نباشید،از قتل عام این قوم ضالین هیچ گناهی متوجه شما نخواهد بود چرا که این جهانی که من با کمک شما در قرن 21 ساخته ام،خود به خود راهی دوزخ است،شما با کمک کردن به من در اجرای پروژه بلایای طبیعی تنها کمی آنها را هل می دهید...همین!
پس شما الطفاتی کرده و فقط اندکی آنها را هل بدهید!!!..."  

و نهایتاً توجه به این نکته مهم و ضروریست،که بدانیم آنها برای اجرای پروژه بزرگ بلایای طبیعی به سراغ اماکنی می روند که دارای 3 ویژگی ذیل باشند؛

1. دارای جمعیت انبوه باشند

2. مستعد بروز فاجعه باشند(روی گسلهای فعال – درحاشیه اقیانوسها و دریاها – یا در مجاورت آتشفشانها)

3.ارتکاب گناهان و فسق و فجور در آن شهرها بالاتر از حد متعارف باشد!

 (ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 117 بازدید