خون و دیتا!(2)

بسم الله الرحمن الرحیم


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


مثال اول –
 در ایالات متحده،قانونی وجود دارد مبنی بر اینکه؛
در پایان دوره ریاست جمهوری یک رئیس جمهور و در آستانه انتخابات جدید،چنانچه کشور آمریکا درگیر یک جنگ بشود،انتخابات به تعویق افتاده و آن رئیس جمهور آنقدر برسرکار می ماند تا جنگ را به پایان برساند!
(این همان مسئله ای بود که جامعه آمریکا علی الخصوص دمکرات ها را در اواخر حکومت جرج دبلیو بوش به وحشت انداخته و نگران کرده بود.آنها می  ترسیدند که آن مردک احمق در اواخر دوره ریاست جمهوریش آمریکا را درگیر جنگ دیگری کرده و با طولانی تر شدن دوره حکومت منحوسش خسارت جبران ناپذیری به جامعه آمریکا وارد نماید!)
بزرگواران!
بلاتشبیه وضعیت ابلیس و ایادیش در این وادی آخرالزمان یک چنین چیزیست!
آن ملعون و کارگزارانش اگر بتوانند "پروژه خون"را اجرا نمایند و مثلاً جنگ آرماگدون را سبب ساز شوند،موعد مرگشان به تاخیر خواهد افتاد و دولت شیاطین آنقدر برسرکار خواهد ماند تا این پروژه مرگبار را به پایان ببرد.البته آنطور که از روایات و احادیث اسلامی و همچنین پیشگوئی های ادیان باستانی نظیر پیشگوئی های زرتشت(اسنادتورفان نسخه لنینگراد) و نیز پیشگوئی های کتب مقدسه عهدعتیق استنباط می گردد،توانائی دولت شیاطین در ایجاد خسارت و آسیب به زمین و ساکنانش چیزی درحدود هلاکت 5 میلیارد انسان و نابودی دوسوم زمین است.چنانچه آنها موفق شوند که "پروژه خون" را پیاده نمایند،نهایت توان آنها در انهدام و آسیب رسانی تا همین اندازه است و بیش از این بنابر مشیت و اذن الهی برای آنها ناممکن است.اما باید گفت که وارد شدن همین میزان خسارت به زمین و ساکنانش نیز هرکسی را دچار اندوه،ترس و وحشت می کند و از سوی دیگر باید بدانیم که رخ داد چنین فاجعه ای بر اثر خدعه و نیرنگ ابلیس، به معنای شکست و سرافکندگی نوع انسان در برابر شیاطین است.
شما در یک سری از فیلمهای آخرالزمانی هالیوود،دقیقاً ردپای چنین پیشگوئیهائی را می بینید.
آنها در این فیلمها وضعیت زمین را درحالی به تصویر کشیده اند که به ویرانه ای تبدیل شده و تقریباً خالی از سکنه است!
فیلمهائی نظیر؛
Aliens
Terminator
I am a legend
The Book of Eli
Deep Impact
The day after tomorrow
, و و و...
در برخی از این فیلمها اشاره شده که زمین بواسطه جنگ به این روز افتاده است...(اشاره به پروژه خون)
و در برخی دیگر از آنها اشاره شده که زمین بواسطه بلایای طبیعی مثل زلزله،طوفان،تغییرشرایط اقلیمی،سقوط شهاب سنگ و ...به چنین ویرانه ای تبدیل شده است(اشاره به پروژه گشایش دروازه های عذاب)

مثال دوم -
در جریان زلزله رودبار – منجیل که در سال 1369 ه.ش اتفاق افتاد،سد منجیل(سدسفیدرود)ترک برداشت و هر لحظه احتمال آن می رفت که بر اثر پس لرزه ها این شکاف بیشتر و بیشتر شده و دیواره آسیب دیده سد نتواند فشار آب ذخیره شده در پشت خود را تحمل کند و این به معنی شکسته شدن سد و رخ داد یک فاجعه مصیبت بار دیگر بود!
اما آنها برای نجات سد چه کردند؟
آنها ابتدا با تخلیه اظطراری مقدار زیادی از آب ذخیره شده در پشت سد،میزان فشار به دیواره سد را کم کردند و در مرحله بعد با دعوت از یک تیم متخصص آلمانی که در ترمیم "ابنیه بتنی آسیب دیده" تبحر خاصی داشت،شکاف این سد را به شکل بسیار ماهرانه و تحسین برانگیزی بخیه زدند که بحمدالله این تدبیر جواب داد و تا به امروز این سد همچنان پابرجاست.
حال فرض کنید اگر درهمان زمان سد منجیل بر اثر این زلزله شکسته می شد،آیا بازهم می توانستند آنرا مرمت نمایند!!؟     
آنچه که قطعاً می شود گفت اینست که؛ دستکم تا زمانی که تمامی آب پشت سد تخلیه نمی شد هیچگونه عملیاتی نیز امکان پذیر نبود و مسئولین امر مجبور می شدند آنقدر صبر کنند تا آب پشت سد کاملاً تخلیه شود و سپس چاره ای بیندیشند!
بزرگواران!
وقتی که سدی شکسته می شود آنچنان رعب آور و حادثه آفرین است که هیچکس حتی جرأت نزدیک شدن به آنرا هم ندارد چه برسد به اینکه بخواهد برود و بروی آن عملیات ترمیمی انجام بدهد!
خدای تعالی خطاب به نبی اکرم صلی الله علیه وآله وسلم می فرماید؛
تا تو در میان آنها هستی عذابشان نخواهم کرد.
و از سوی دیگر به ایشان می فرماید؛
تو رحمت اللعالمین هستی(یعنی برای همه مردم جهان موجب بخشایش و رحمتی).
 و به همین دلیل است که علیرغم گستاخی بیش از اندازه بشرآخرالزمان،عذاب نازله برآنها سالیان سال است که در پشت سد رحمت مصطفوی انباشته شده است!
اما گویا بشریت از این موضوع(تاخیردرعذاب الهی)سوء استفاده کرده است و واقعاً باورش شده که خبری در عالم نیست و کار جهان حساب و کتابی ندارد و به خیال خام خود می پندارد که سرگذشت اقوام پیشین نظیر قوم لوط، عاد،ثمود و ...افسانه ای بیش نبوده است!
بزرگواران،سروران و عالیجنابان!
ابلیس چنانچه موفق شود دروازه های عذاب را بگشاید و عقوبت این بشر واجب العذاب را از پشت سد رحمت مصطفوی خارج نماید،مادامیکه آخرین قطره از این عذاب بر سر بشریت فرونریزد،از سپاه حق – علیرغم تمامی شوکت و اقتدارش – هیچگونه کاری ساخته نیست!
انشاالله در طی همین سلسله مقالات برای شما شرح خواهم داد که"عملکرد سیستمی عذاب"چگونه است. 

آماده به ذبح -
عزیزان! حتماً تا به حال مراسم قربانی کردن را دیده اید!
ابتدا ذبح (گاو،گوسفند،شتر و ...)را به زمین می زنند و روی آن می نشینند و سپس کارد را بر گلوی آن زبان بسته می کشند و خلاص!
وضعیت جامعه جهانی اینک همچون ذبحی است که ابلیس آنرا بر زمین زده و روی آن نشسته،و مترصد فرصتی است تا کارد را بر گلوی آن بکشد!
در این وانفسا و اوضاع سخت آخرالزمان، باید از شر ابلیس به خدای تعالی پناه برد و از او یاری خواست.

 (ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 29 بازدید