خون و دیتا!(1)

بسم الله الرحمن الرحیم

رب اشرح لی صدری و یسرلی امری وحلل عقدة من لسانی یفقهوا قولی


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


Blood & Data
خون و دیتا

جاءالحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا

عزیزان،سروران،بزرگواران و عالیجنابان!

خون اصلی ترین عاملی است که سبب تاخیر و وقفه در ظهور حضرت ولی عصر علیه السلام می گردد و درمقابل اطلاعات و آگاهی درحکم حداقل اقدامی است که می تواند با این تاخیر مقابله کند!

مردم جهان باید بدانند که هم اینک در چه جایگاهی قراردارند و حقیقت آنچه بر سر آنها آمده چه بوده است!

همانطور که قبلاً هم مکرراً گفتم،ابلیس لعنت الله علیه و خاندانش در آستانه "یوم وقت معلوم" قرارگرفته اند و برطبق وعده الهی موعد مرگ و بازگشت آنها نزدیک است.فرصت آنها رو به اتمام است و آنها با تمام توان خود سعی بر این دارند که بهترین نتیجه را کسب نمایند!

همواره از بنده سوال می شود که؛

اگر ابلیس و ذریه اش می دانند که در نبرد میان حق و باطل،پیروزی نهائی از آن جبهه حق است و سپاه باطل محکوم به نابودیست،پس چرا بیهوده تلاش می کنند!!؟

بزرگواران!در یک مسابقه فوتبال برای تیمی که محکوم به شکست است،باخت 0 - 7 یک نتیجه است،و باخت 6 – 7 نیز یک نتیجه!
فرضاً اگر قرار باشد که در جام جهانی پیش رو،تیم فوتبال شما در مقابل تیم فوتبال آرژانتین نتیجه را واگذار نماید،شماکدام نتیجه را ترجیح می دهید؛ شکست تحقیر آمیز0 - 7یا باخت آبرومندانه 6 – 7 ؟  

عزیزان!حتی اگر سرنوست محتوم،شکست را تعیین کرده باشد هرکسی به دنبال کسب یک نتیجه آبرومندانه است و نبرد میان خیر و شر در آخرالزمان نیز از این قاعده مستثنی نیست!
ابلیس و خاندانش اگرچه می دانند که در این مسابقه بازنده اند،اما در پی کسب یک نتیجه آبرومندانه اند!
سپاه باطل خود به خوبی می داند با توجه به تمامی امکاناتی که دراختیار آنها قرارداده شده،اگر نتیجه آبرومندانه ای کسب ننمایند،مفتضح خواهد شد.پس هیچ تعجبی نخواهد داشت که تمامی تلاش خود را بکاربندد تا بهترین نتیجه ممکنه را کسب نماید.

"پروژه خون" و "پروژه دیتا" ! –

اما ممکن است بپرسید که؛
اینها چه ارتباطی به "پروژه خون" دارد؟
ابتداء بهتراست تا پیش از هرچیز به شما بگویم که مقصود از "خون" در طی این مقاله در واقع نابودی و هلاکت بنی آدم است آنهم در مقیاس کلان!

اما سوال اصلی اینست که؛
هلاکت و نابودی انسانها چه سودی به حال ابلیس دارد در حالیکه ما می دانیم وظیفه اصلی آن ملعون گمراه کردن انسانهاست؟

ببینید سروران عزیز! در یک بازی یا گیم(مقصودم بیشتر بازیهای نرم افزاری و کامپیوتری است)وقتی که بازی به پایان برسد شما با هر نتیجه ای که تا انتهای وقت قانونی بازی کسب کرده باشید،رتبه بندی خواهید شد.اما یک زمانی هم هست که شما بواسطه تعداد خطاها یا سایر مسائل،پیش از به اتمام رسیدن وقت قانونی بازی،اصطلاحاً "گیم اور – Game Over" می شوید یا به قول خودمانی "می سوزید" و از جریان بازی خارج شده و نمی توانید بازی را به انتها برسانید!
بدیهیست زمانیکه شما "گیم اور" شده و بازی اجباراً برای شما به پایان برسد،هر میزان امتیاز که تا لحظه خروج از بازی کسب کرده باشید،همان ملاک رزیابی و رتبه بندی شما قرارخواهد گرفت.

بزرگواران،سروران و عالیجنابان!

شیطان هم اینک درصدد است تا بنی آدم را "گیم اور" کند!

کاملاً واضح و روشن است که وضعیت جامعه جهانی در این مقطع از آخرالزمان – از لحاظ کسب امتیاز – بسیار بداست،پس بدیهیست که اگر بواسطه اعمال"پروژه خون"توسط شیاطین جمع کثیری از انسانها هلاک و نابود شوند،درحداقل امتیاز یا بهتر بگوییم بدون امتیاز از بازی خارج خواهند شد بی آنکه فرصتی برای جبران پیدا نمایند و این دقیقاً همان چیزیست که شیطان می خواهد.

گفته اند که؛
روزی حضرت جرجیس پیامبر علیه السلام با شیطان دیدار کرد و به او فرمود:
ای روح خبیث و پلید و ای خلق ملعون چه چیز تو را وا می دارد که باعث هلاکت خود و دیگران شوی،درحالیکه می دانی تو و یارانت همگی بسوی دوزخ رهسپارید!
آن ملعون پاسخ داد:
اگر مرا مخیر کنند بین تمام آنچه آفتاب برآن می تابد و ظلمت شب آن را فرامی گیرد،و بین هلاک کردن و گمراه کردن انسانها حتی اگر یک نفر از ایشان و در یک چشم برهم زدن،من گمراه کردن همان یک نفر در یک چشم برهم زدن را برجمیع آن لذات برمی گزینم!
ای جرجیس!گمراه کردن حتی یک نفر از بنی آدم در نزد من محبوب تر است از لذت همه دنیا و آنچه درآن است.

عزیزان!بدین سبب است که ابلیس و یارانش در تلاشند تا "پروژه خون" را برپا نمایند،و برماست که با تمامی توان در برابر این شیطنت آنها ایستادگی نماییم ولو درحد نوشتن یک مقاله یا یک اطلاع رسانی ساده!

حال سوال دیگری مطرح می شود که؛
ظهور حضرت مهدی علیه السلام چه تاثیری داشته و در این میان چه نقشی را ایفا می کند؟
بزرگواران!بدیهیست که با ظهور حق،اولاً؛انشاالله تعالی بنی آدم دیگر "گیم اور" نخواهند شد و تا پایان مهلت قانونی بازی فرصت کسب امتیاز خواهند داشت.

ثانیاً؛با آشکار شدن حق و حقیقت و از میان رفتن تیرگیها و ظلمات،اولاد آدم به اصل ذات انسانی خود بازگشت نموده و با کسب امتیازات بالا از بازی زندگی خارج شده و بسوی خالق خویش رهسپار می گردند.
مسلماً همانگونه که شیطان و یارانش به گمراه کردن انسانها و تباهی آنها حریص هستند،سپاه حق نیز به نجات و هدایت انسانها و همراه کردن آنها با خود،حریص است!

بازهم ممکن است سوال دیگری در اینجا مطرح گردد که؛
فرض کنیم شیطان "پروژه خون" را پیاده کرده و برطبق روایت 5 بخش از 7 بخش جمعیت زمین را نیز هلاک کرده و با خود ببرد،آیا این مشکلی برای جبهه حق ایجاد می کند؟
مگر نه اینکه جبهه حق پیروز نهائی میدان است،پس دیگر چه تفاوتی می کند که آنها "7 بر 5 " بازی را ببرند یا " 7 بر 0"؟

عزیزان! صریح و بی پرده بگویم؛
اولاً شاید که به حال آنها تفاوتی نکند،اما سایر انسانهائی که گرفتار جهل شیطانی آخرالزمان شده اند و در این زندان اسیرند چه؟ مگر نه اینست که؛ "بنی آدم اعضای یکدیگرند" ؟
آیا ما فقط وظیفه داریم که در گرسنگی ها،قحطی ها،زلزله ها،طوفان ها و سایر حوادث اینچنینی – آنهم پس از رخ داد حادثه - به کمک یکدیگر بشتابیم؟ اگر همنوعان ما گرفتار جهل و ظلمت بوده و دسته جمعی رهسپار گوری باشند که ابلیس برایشان حفر کرده،آیا مانباید که به کمک آنها بشتابیم و از این بلای عظیم که بدان دچار گشته وخطری که در کمینشان است،آنها را آگاه کرده و نجات دهیم؟

ثانیاً؛ هر استاد صاحب ذوقی و هر آموزگار باوجدان و شرافتمندی،علاقمند است تا گنج دانش خود را به همگان انتقال دهد.برای همین دوست دارد تا تعداد دانش آموزانش بیشتر و بیشتر باشد تا اینکه تنها 2 نفر سرکلاس درسش بنشینند.
بزرگواران! "تک خوری" مرام ابلیس و یاران اوست نه مرام اربابان و اولیاءحق!
عزیزان! فراموش نکنیم که سرور کائنات جناب رسول الله صلی الله و علیه و آله به هدایت همه انسانها حریص بوده و اصراردارد و حضرت بقیة الله الاعظم نیز میراث بر همان جناب است.

اما اذهان کنجکاو و پرسشگر مسلماً ما را با پرسش دیگری غافلگیر می نمایند که؛
چنانچه "پروژه خون" توسط شیاطین اجرا شود،آیا سپاه حق به فرماندهی حضرت مهدی علیه السلام نمی تواند در برابر آنها ایستادگی نماید و جلوی آنها را بگیرد؟
عزیزان،بزرگواران،سروران و عالیجنابان!
حساس ترین،کلیدی ترین و مهمترین قسمت بحث در همین جاست...و آن نکته حساس،مهم و کلیدی اینست که؛

همگان باید بدانند و آگاه باشند که چنانچه "پروژه خون" اجرائی شود و یا اینکه "دروازه های عذاب" گشوده شوند،سپاه حق به هیچ عنوان اجازه مداخله ندارد تا زمانیکه کار به پایان برسد!

پس بدیهیست که فعلاً تمامی تلاش سپاه حق و حداکثر کاری که می تواند انجام دهد اینست که از اجرائی شدن "پروژه خون" و یا گشایش "دروازه های عذاب" ممانعت و جلوگیری بعمل آورد،چراکه در غیر اینصورت کار دیگری از آنها ساخته نیست مگر صبر و انتظار تا زمان اتمام پروژه شیاطین!
انشاالله تعالی در پست بعدی این مطلب را در قالب 2 مثال برای شما شرح خواهم داد.

 (ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 52 بازدید