هشدار و اخطار

بسم الله القاصم الجبارین

ضرورتی پیش آمده است که بواسطه آن ناگزیر شدیم با قطع روال عادی جریان،پستی جدید بگذاریم و چند سطری را درحکم یک هشدار،به سمع آنانی که می باید،برسانیم!

اول -    
همانطور که میدانیم؛2 روز پیش پروازی بین المللی از خطوط هوائی مالزی برفراز خاک روسیه - اکراین مورد اصابت  موشک قرارگرفت و سرنشینان آن به طرز دلخراشی کشته شدند.این دومین هواپیما از خطوط هوائی مالزیست که ظرف چند ماه گذشته دچار حادثه می شود.
به نظر می رسد که ناکسین و غضب شدگان،در میان مسافران نگونبختی که به مالزی مسافرت می کنند،درجستجوی شخص خاصی هستند که حاضر شده اند برای نابودی او برپایه شانس و احتمال،یکی از هواپیماهای آنها را ربوده و دیگری را نیز در آسمان تکه تکه کنند.اما آنها باید بدانند که بلیط بخت آنها بازهم بازنده شده است.
آنها باید بدانند که با پرپرکردن عده ای انسان بی گناه و بی خبر از همه چیز در میان زمین و آسمان،تنها موجبات شادمانی و سرمستی ارباب ملعون خود را فراهم می آورند و گرنه برای دستیابی به "مسافران خاص"،هرگز چنین ترفندهائی جوابگو نخواهد بود وایشان را به مقاصد و نیات پلیدشان نخواهد رسانید!

دوم - 
زمانیکه بحث توافق ژنو جدی شد،ابلیس و غضب شدگان که رویاهای خود را از دست رفته می دیدند از ترفندی بسیار زیرکانه استفاده نموند؛  
آنها رسیدن به توافق نهائی را مشمول مرور زمان کردند تا شکل فرسایشی به خودبگیرد و در این میانه نیز آنقدر در آتش طرفین دمیدند و به مفاد این موافقتنامه شاخ و برگ دادند تا در نتیجه آن طرفین سرخورده گشته و ناگزیر شوند تا عطای این توافق را به لقایش ببخشند.و هم اینک نیز بی صبرانه منتظر نشسته اند تا در پایان موعد مقرر،عدم این توافق را به شادمانی بنشینند!     

سوم - 
ابلیسلعنت الله علیه که امیدش در برپائی یک جنگ و خونریزی تمام عیار در جهان کمرنگ شده،به تحریک سامری(ناتانیاهو)پرداخته تا لااقل او در همان نزدیکی اندکی خون برایش بریزد. آن ملعون کافر نیز که برده و غلام حلقه به گوش ابلیس و مجری بی چون و چرای اوامر اوست،به یک بهانه خود ساخته آهنگ سرزمین غزه کرده و آتشی را برافروخته که هم مردم این باریکه را به دردسر انداخته است و هم ملت خودش را.        

و اما آنچه که لازم است به عرض رسانیده شود این پیام است؛ 
قوای الهی نه ایران می شناسند،نه 1+5 و نه حتی شخص ابلیس و اولادش را،آنها هم اکنون فقط و فقط اشراف زادگان یهود و علمای فاسد و منحرف آنها را می شناسند!      
 پس لازم و واجب است تا آن فریب خوردگان و بازیچه دست قرارگرفتگان توسط ابلیس این مهم را بدانند؛         
چنانچه به قائله غزه خاتمه داده نشود و همچنین در پایان همین مهلت(21-20 جولای 2014)توافق قطعی و نهائی میان ایران و 1+5 حاصل نشود آنگاه و در نتیجه آن اشراف یهود تاوانی بس سهمگین را خواهند پرداخت،بزودی و در همین نزدیکی انشاالله.         
چنانچه شرارت را متوقف نکنید یقیین بدانید که از محضر خدایتعالی عذابی کوبنده برای شما درخواست خواهد شد،عذابی که تنها مخصوص به شماست!

  قُلْ أَ رَأَیْتَکُمْ إِنْ أَتاکُمْ عَذابُ اللَّهِ بَغْتَةً أَوْ جَهْرَةً هَلْ یُهْلَکُ إِلاَّ الْقَوْمُ الظَّالِمُونَ 

با حمد و سپاس بی پایان حضرت ملک تعالی
و درودهای پیوسته بر یاور مظلومان جناب سطاطائیل

/ 0 نظر / 42 بازدید