دروازه ستاره ای و گشایش ابعاد (3)

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


ارتباط با بعد ثانوی –

بهتراست ابتدا ببینیم که ما انسانها بر روی کره زمین امواج کیهانی را بروی چه الگوئی و چگونه دریافت می کنیم.

به نظر می رسد که برای تمامی ساکنین زمین،الگوی استقرار دریافت امواج کیهانی در سراسر این کره خاکی،به 2 شکل عمودی و افقی باشد.بدین مفهوم که انسان در هرنقطه از کره زمین که قرارداشته باشد،هم راستا با یک خط انرژی عمودی و یک خط انرژی افقی قراردارد و احتمالاً دریافت و ارسال امواج کیهانی نیز بروی همین خطوط انرژی افقی و قائم است.

و جالب اینکه به لطف نیروی جاذبه،ساختار حرکتی انسانها نیز در جهت همین 2 راستا است،یعنی ایستاده یا نشسته یا خوابیده که در هر 3 حالت باخطوط فرضی انرژی منطبق است.

بعنوان مثال شما هیچ انسانی را نمی بینید که بتواند بصورت مورب بایستد،راه برود یا بخوابد!

حال فرض کنید انسانی از سر شیطنت بیاید و وسیله ای اختراع کند که با غلبه برجاذبه زمین به او این امکان را بدهد که بصورت کج و مورب بایستد،بنشیند یا بخوابد!!!

احتمالاً چنین شخصی پس از مدتی از پای درخواهدآمد،چون علاوه برتمام فشارهای ممکن که درتقابل با جاذبه به او وارد می شود،فشار بسیار سهمگین دیگری نیز بر او وارد می گردد؛

محروم شدن از دریافت امواج کیهانی متناظر!

و دلیل این مطلب نیز همانطور که گفته شد،نوع ارسال امواج کیهانی برای زمین است که اختصاصاً در هر نقطه از آن بصورت عمودی و افقی دریافت می گردد،پس مسلماً یک انحراف شدید از این الگو،بی گمان انسان را از دریافت این امواج بی نصیب خواهد ساخت.

این نکته آنقدر حائز اهمیت است که حتی به نظرمی رسد که پروردگار متعال ساختار فیزیکی بدن انسان را با توجه به آن طراحی نموده است!بدون شک می دانید که بهترین وضعیت برای نشستن،ایستادن و خوابیدنمان باید درجهت افقی یا قائم باشد و حتماً بخوبی به این نکته ظریف نیز واقف هستید که کوچکترین انحراف از این وضعیت بهینه،به مرور زمان انسان را دچار اختلالات اسکلتی-عضلانی و دیگر عوارض جسمانی می کند.

 

 

پس شاید بهتر باشد اینطور بگوئیم که؛

شاید خالق هستی تعمداً چنین طراحی برای بدن انسان انجام داده است تا وی را مجبور کند که از یک سو همواره در معرض دریافت امواج کیهانی متناظر و متناسب با خودش قرار بگیرد،و از سوی دیگر از شنود گزاره های نامرتبط یا امواج مورب
(Diagonal Wave) محفوظ باشد.

و احتمالاً ساکنان بعد ثانوی یا Venusians (زهره نشینان) نیز بروی سیاره خودشان چنین وضعیتی را دارند.یعنی امواج مرتبط در جهت جاذبه و خط عمود برآن،و امواج نامرتبط نیز به شکل مورب است.

(اگر چنین فرضی صحیح باشد،مسلماً بخشی از امواج مورب-نامرتبط-که از کنار ما عبور می کنند متعلق به سیاره زهره است که در هنگام رسیدن به آن سیاره در وضعیت مستقیم-مرتبط-خواهند بود و این مطلب نیز به دلیل وضعیت قرارگیری این دو سیاره در فضاست که متاثر از جغرافیای ویژه و سه بعدی حاکم بر آسمان است)

(ادامه دارد)

(ثبت نظرات)

/ 4 نظر / 313 بازدید
حجت

با سلام خدمت شما یک وبلاگ دیگر دقیقا کپی وبلاگ شما وبا اسم ورسم شما فعالیت میکند به این ادرسhttp://vtransit.persianblog.ir/ لطفا اگه مطلبی هست توضیح دهید

عيسي

سلام شما تا حالا هرچه در اين سه قسمت بيان فرموده ايد فرض كرده ايد. اين فرض اول بايد ثابت شود بعد مطالب ديگرتان را بر روي آنها بنا كنيد. ولي تا به حال كه چندين ايراد بر فرضهايتان متصور است. نمونه اش توجه به امواج افقي و عمودي و مورب !!! اگر ما ايستاده باشيم امواج عمودي بيشترين ضربه را مي زنند. اين طرز ايستادن فقط بخاطر جاذبه زمين است كه ميلياردها ميليارد قوي تر از امواج كيهاني است. نمونه دوم اثبات فرضيه زهره نشيني جن است. شما هنوز اين مقوله را كامل ثابت نكرده فرضهاي بعدي را بر روي آن بنا نهاده ايد كه كاملا خطاست.

کوهنورد

سلام نقاشی رو خودتون کشیدین؟ پس چرا کلش اونجوریه؟ [نیشخند]

کوهنورد

فکر کنم تصویر یک جن در حالی که داره تبدیل به ماده میشه رو کشیدین.[زبان]