کشتار میانمار،پیش درآمدی بر سونامی اقیانوس هند!؟!

 بسم الله الرحمن الرحیم


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


منطقه X –

برای کسانی که مطالب مربوط به آخرالزمان را پی گیری می کنند،این عکس آنقدر حیاتی است که باید همانند نقشه جهان آنرا به در و دیوار اتاقشان نصب نمایند و لحظه ای از توجه به آن غافل نشوند!!!

 

(لازم به توضیح ضروریست که پس از افشا گری در مورد رموز داخل این عکس توسط  حقیر، هم اکنون تمامی موارد مشابه از موتورهای جستجوگر اینترنت حذف شده است و یا از نمای بسیار بسته نمایش داده می شود به شکلی که دایره نورانی در آن مشخص نیست!)

همانطور که در مقالات پیشین نیز مفصلاً به آن اشاره شد،این شعاع نورانی(که بنده از این پس آنرا منطقه X می نامم)نقطه آغازی برای شیطان و همراهانش و نقطه پر رمز و رازیست!

اگر به یک نقشه جغرافیائی مراجعه کنید،مشخص است که کشور برمه(یا همان میانمار)یکی از نزدیک ترین مناطق حاشیه ای "منطقه X " است.

و همچنین با توجه به نامه حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف خطاب به شیخ مفید که مرقوم فرموده بودند؛

"...در شرق عالم رویدادهای اندوه بار و دلهره آور رخ خواهد گشود..."

شک نباید کرد که شیطان ملعون حرکتش را همانگونه که پیش بینی می شد،از همین نقطه آغاز کرده است!

خون ناحق –

حیاتی ترین ابزار شیطان ملعون در پیشبرد برنامه هایش ریختن خون ناحق است.شما هم اینک می بینید که در کشور برمه هزاران انسان بی گناه از مرد،زن،کودک،پیر و جوان، اسیر یک توطئه شیطانی گشته و بی دلیل کشته می شوند.و این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که ارباب رسانه کمترین بهائی به آن داده اند.

از سوی دیگر در این هنگامه توجه جهانیان به بازیهای المپیک جلب شده و نه به هدر شدن خون هزاران مظلوم! مردم جهان در حالی غرق در تماشای بازی هستند که در گوشه ای ازدنیا همنوعانشان اسیر یک نیرنگ شیطانی شده اند و مظلومانه کشته می شوند.و این برای شیطان در واقع درحکم بازی دو سر برد است؛

هم مسبب خون مظلوم شده و هم سکوت انسانها را خریده!

و شما حتماً می دانید که سکوت در چنین موضعی درحکم رضایت به ظلم ظالم است.و به زبان دیگر می توان گفت که در حقیقت بشریت به انجام چنین جنایتی راضی شده و اعتراض به ریختن خون همنوعش را به بهای تماشای بازی فروخته است!

و این همان چیزی است که ابلیس ملعون در به در به دنبال آن است؛

خون مظلوم بریزد و سکوت بشریت را بخرد تا خشم الهی بر انگیخته شده و عالم مستعد بروز فاجعه گردد.

شما حتماً دیده اید که یک وزنه بردار وزنه سنگین را 2 ضرب بالای سر می برد.شیطان اگر در نظر داشته باشد که در آغاز بازی و در بدو ورودش 100 میلیونی قربانی از بشریت بگیرد،می بایست که ابتداء مقدماتش را فراهم نماید!
و گویا کشتار مسلمانان میانمار در حکم همین مقدمات است!

در خبرها آمده بود که مرزبانان بنگالی بسیاری از پناه جویان میانماری را که با قایق و تخته پاره و با هزاران مصبیت خود را از راه دریا به کشور بنگلادش رسانیده بودند،به کشورشان عودت داده!یعنی مجدداً آنها را به دست جلاد سپرده!!! آیا به نظر شما اگر بنگالی ها به سزای این عمل بدشان به عقوبت دچار شوند،جای شگفتی است!؟

در جائی شنیدم که بزرگی می گفت؛ حق تعالی در روز بازپسین دوزخیان را با جمیع دلایل و براهین متقاعد می کند که رهسپار دوزخ شوند و هرکس با پای خود به جهنم می رود چون خودش را حقیقتاً مستحق عذاب می بیند!

پناه به خدا می برم ،معاذالله گمان می کنم که هم اکنون غضب الهی رحمتش را متقاعد کرده که این بشر پر افاده، مغرور،جنایتکار و راضی به جنایت،مستحق درهم کوبیده شدن است!!!

چه باید کرد-

کمترین واکنش انسانی در قبال این فاجعه اینست که هر انسانی که صدایش رساتر است و یا تریبون مناسب در اختیار دارد،به نوعی به این رویداد تراژدیک اشاره کرده و یا آنرا محکوم نماید!(مثل قهرمانان و مدال آوران المپیکی که در زیر دید مستقیم رسانه ها هستند)

یا بشریت باید سکوت خود را در مقابل این فاجعه انسانی شکسته و به انتقاد از آن بپردازد و یا اینکه منتظر بروز فجایع عظیم تر و کوبنده تر باشد چرا که سکوت در برابر چنین جنایتی به منزله امضای رضایت نامه برای فاجعه ای بسیار عظیم تر است!

حال پرسش اینست که؛ آیا شما این رضایت نامه را امضاء می کنید؟

فراموش نکنید که این تنها یک مسئله دینی – مذهبی نیست،بلکه یک مسئله انسانیست.

 

وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ

13 رمضان المبارک 1433

این پیام را برای هرکس که می توانید فوروارد کنید.

(ثبت نظرات)

/ 18 نظر / 57 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مومن

جناب يوناس من به شما توصيه ميكنم نظرات اين قسمت رو ببندين يه تعداد از شياطين ريختن اينجا دارن با نظراتشون فضاي الهي وبلاگ رو مسموم ميكنن نفرين ميكنن تمسخر ميكنن همون روش هاي معمول شياطين تا بتونن مومنان رو به زدن حرف هاي ركيك دعوت كنن و عملا باعث ميشن روح پاك مومنين الوده بشه و مومنين رو به سوي فساد و تباهي ميبرن چون ميخوان مومنان هم به بدي خودشون بشن چون به روح پاك مومنان حسادت ميكنن شما بايد جلوي اين كار رو بگيريد

شيطان پرستان

چي ميگي مومن؟ ميگي نظرات وبلاگو ببنده ما تازه دارم گرم ميشيم بعدشم اگه خيلي مومنين كارشون درسته حرف شيطون گوش كنن بعد نفي كنن نه اينكه از ترس گوشاشون رو بگيرن ماها خلق شديم تا ايمانتون رو محك بزنيم تا اين لحظه چند تايي وا دادن شروع كردن به ايمانشون پشت كردن مثل ما جواب دادن مطمئن باش بقيه مومنين هم وا ميدن خوشبختانه ايمان مستحكم كميابه[شیطان]

ali

دوستان اوضاع بسیار خطیر است. شیاطین ، جنیان ، شیطان پرستان و...از هر طرف در حال حمله هستن.شیطان پرست و ماسون همه جا را فرا گرفته است. به هوش باشید.

سروش

اين شياطين حالا كه اربابشون برگشته چقدر بيشرم شدن. حالا كه اربابشون برگشته فكر ميكنن نيروهاي الهي شكست ميخورن اما نميدونن فقط نور كه بر تاريكي چيره ميشه و سرنوشت نهايي اونها و اربابشون نابوديه

شيطان پرستان

سروش اصلا تو ميدوني نابودي ماها و اربابمون يعني چي كه برا خودت نظر ميدي؟ اگه نيروهاي تاريك از بين برن اونوقت روشنايي هم با ما از بين ميره چون تعادل به هم ميريزه اونروزي كه شر وجود نداشته باشه ديگه خير هم بي مفهوم و بي ارزش ميشه يه نمونه اش تو قرون وسطا شما دوستان مومن زدين هر چي جادوگر بود تو اروپا نفله كردن نتيجه اش چي شد ديگه هيچ مادر مرده اي نبود از نيروهاي تاريكي استفاده كنه نتيجه فرعيش چي شد ديگه هيچكس نرفت كليسا تا براي مبارزه با تاريكي از خدا كمك بخواد كم كم هي ايمان مردم ضعيف تر شد تا جايي كه بشر حس كرد از خدا بي نياز و دوره رنسانس شروع شد يعني همون عصري كه اديان شروع به مردن كردن بهتره اميدوار باشي ما هميشه به مبارزه ادامه بديم چون اگه يه روزي ما از بين بريم شما هم بي استفاده خواهيد بود و از يادها خواهيد رفت[شیطان]

مقداد

امام صادق گفته : ظوهر سفیانی در ماه رجب است 6 ژوئن هم در ماه رجب است ... یعنی جنگ در سوریه که شروع شده نشانه ظهور سفیانی است ؟؟؟

س

درباره عکس ها بیشتر توضی بدید. با فاصله ای که بین این اون روزا و الان افتاده اون تصاویر از ذهنمون رفته... خواهشا توضیح بدید لعنت الله بر تمامی شیاطین

mina

aghaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bas konid in harfha raaaaaaaaa

محمد

سلام به همه دوستان و از جمله انسان بزرگ و زحمتکش جناب آقای خداجو من عکس رو به سختی پیدا کردم واینم عکس: http://img4up.com/up2/74757975701240983768.jpg

مرضیه

اینجا شما اشاره کرده بودین به اینکه در خلال بازی های المبیک کشتار مردم میانمار رو داشتیم .. خیلی برام جالبه .. در یه سایتی عضو هستم که این سایت یک سایت اجتماعیه و تقریبا افراد زیادی درش عضو هستن یادمه در یکی از مطالب اون سایت یک نفر کامنت گذاشته بود که در خلال بازی های المبیک اتفاقاتی رخ خواهد داد در واقع پیشگویی کرده بود .. منم برام خیلی این حرفش مرموزانه اومد و واقعا هم درست گفته بود