جنگ آتش و بنزین! (1)

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم

اگرخطرشیطان و همراهانش جدی نبود
بزرگترین ذکرالهی نیز "لااله الاالله" نبود

مقدمه -

شاید بسیاری از مردم طی این چند سال گذشته(علی الخصوص یکی دو سال اخیر)همواره از خود و یا از دیگران می پرسند که؛

چرا یکدفعه اوضاع جهان اینچنین متلاطم و آشفته شد؟

چرا به ناگهان همه چیز بهم ریخته و چنین و چنان شد؟

دلیل اینهمه ورشکستگی ملتها و دولتها،انقلابات پی در پی،افزایش بیکاری و فقر در اروپا و سایر نقاط جهان و و و ... چه بود؟

براستی چه اتفاقی در دنیا افتاده که ناگهان اوضاعش اینچنین منقلب شده است؟

بهترین پاسخی که می توان به همه این سوالات داد چنین است:

تمامی این وقایع و این نابسامانی ها سرآغاز و مقدمه ایست بر سناریوئی بنام؛


"جنگ آتش و بنزین!"


(
جنگ آتش و بنزین !
این استعاره ای بسیار زیبا بود که نخستین بار سازندگان مجموعه Arrivals برای تقابل بین ماسونها و شیاطین بکار بردند! آنها در پایان قسمتی از این مجموعه اشاره می کنند که مهم نیست که در این جنگ چه کسی پیروز است،بلکه مهم اینست که جنگ بین این دو طرف جنگ میان آتش و بنزین است! )


 دوستان قدیم یا دشمنان جدید!!؟

امروزه دیگر بر هیچ کسی پوشیده نیست که فراماسونها در طی قرنهای متمادی ابزاری برای پیاده سازی مقاصد شوم شیطان در زمین بودند،و در این راه نیز برای اربابشان سگی تمام کردند(بخوانید؛نهایت خدمت را به انجام رسانیدند).

آنها حقیقتاً برای ابلیس ملعون سگان وفادار و نوکران خوبی بودند،و الحق و الانصاف که شیطان خبیث بدون کمک آنها هرگز نمی توانست به مقاصد خود دست یافته و این چنین رویاهای خود را در مورد انسانها تعبیر یافته ببیند!

اما همین سگان وفادار(ماسونها و در راس آنها ایالات متحده آمریکا)آخرین فرمان اربابشان را اجرا نمی کنند!

شاید بپرسید چرا؟

به دلیل اینکه آخرین دستور ابلیس به آنها اینست که خود را قربانی کرده و قدرت را به شکل کامل به او تفویض نمایند تا بدین ترتیب آخرین بخش یا در واقع مهمترین قسمت از نقشه آخرالزمانی آن ملعون برای بشریت نیز کامل گردد!

 اما آنها(ماسونها)چنین چیزی را برنمی تابند و زیربار اجرای چنین فرمانی نمی روند،به این دلیل که جایگاهی که آنها در اختیار دارند یعنی جایگاه قدرت،موقعیتی نیست که بتوان براحتی آنرا رها کرده و بسادگی از آن چشم پوشید!

بنده همواره برای توصیف قدرت از این نماد ریاضی استفاده می کنم؛

یعنی قدرت برتر و عزیزتر است از ثروت،و ثروت برتر و عزیزتر است از جان!

یکی از بستگان برای اثبات این سخن به آیاتی از قرآن استناد می کرد که در آنها اشاره شده؛

"ما بندگان را به مال و جان می آزماییم"

و مقدم شدن مال برجان را در این آیات دلیلی بر گرامی تر بودن ثروت از جان در نزد برخی از ما انسانها می دانست!اما بنده از آنجائیکه هنوز توفیق این را پیداه نکرده ام تا درباره این موضوع به تفاسیر رجوع نمایم،بنابرین صحت این استناد را نه می توانم تایید کنم و نه تکذیب.اما آنچه که بدیهیست،بوده اند بسیار کسانی که می توانستند با فدا کردن ثروتشان جان خود و عزیزانشان را نجات دهند،اما چنین نکردند،چون از نظر چنین افرادی مرگ با زندگی بدون ثروت برابر است!

مثال تاریخی آنهم مطابق با داستانها و روایات،شخص قارون بوده است،مرد ثروتمندی در میان بنی اسرائیل که بنابه روایتی تنها 70 شتر کلید گنجهایش را حمل می کردند!!

در داستانها آمده زمانیکه زمین گنجهای او را می بلعید،او می توانسته با فاصله گرفتن از اموالش خود را نجات دهد،اما از عشق آنها در آغوش همان گنج عظیم به قعر زمین فرو رفت!

اما در مورد قدرت وضعیت به مراتب از اینهم پیچیده تر است!

کسی که برای ثروت جانش را فدا می کند تا آن را از دست ندهد در موضع قدرت و در راه حفظ آن نه تنها از جان خود و خانواده اش می گذرد بلکه از جان دیگران هم نیز مایع می گذارد!

نمونه های بارز آنرا هم که در طی همین چند سال شاهد و ناظر بوده ایم؛

مرگ صدام حسین و مرگ معمر قذافی.

دیگر بر احدی پوشیده نیست که این دو دیکتاتور با رها کردن سکان قدرت براحتی می توانستند جان خود و اعضای خانواده خود را نجات بخشند،اما تا آخرین لحظه حاضر نشدند که از قدرت چشم پوشی کرده و از آن دست بکشند.

نمونه قدیمی تر آنهم آدلف هیتلر بود که حتی زمانیکه شکست و نابودی برایش مسجل شده بود بازهم حاضر نشد که برای حفظ جانش دست از قدرت کشیده و از چنگال متفقین بگریزد.

پس آنچنان عجیب هم نیست که اگر امروزه می بینید که ماسونها(آمریکا)تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند که قدرت را به ارباب و ولی نعمتشان شیطان رجیم واگذار نمایند.و این دقیقاً همان نکته ایست که سبب شده تا دوستان دیروز،دشمنان امروز هم باشند!

آنکه روزی از دستور رئیس سرپیچی کرد،خودش امروز گرفتار سرپیچی مرئوس شده.یاذالعجب!

 Fire Foxیا روباه آتشین –


چندی قبل در یکی از وبسایتها می دیدم که توضیح بسیار جالبی در مورد  Fire Fox داده بود.
در آن وبسایت اشاره شده بود که دقیقاً منظور از فایر فاکس خود شخص ابلیس ملعون است.

فایر فاکس به معنی روباهی می باشد که از جنس آتش است.

و واژه روباه در این نماد اشاره به شیطان است(بواسطه خصلت فریبکاری و حقه بازی او)و آتشین بودن آن نیز اشاره به اینست که او از طایفه جنیان است و جوهره اش از آتش می باشد!

و در همین نماد فایرفاکس هم بوضوح می بینید که این روباه ملعون چگونه بدور زمین حلقه زده است!

Fire Fox و اهرام ثلاثه !!! –


حال سوالی که باید از خودمان بپرسیم اینست که؛

"فایر فاکس" چگونه دنیا را در چنبره خود درآورد؟

در پاسخ این سوال باید گفت که؛

بواسطه اهرم ها یا بازوهای سه گانه!

به قول یکی از دوستان که می گفت؛"شاید همین اهرام ثلاثه در بیابان های اطراف قاهره مصر که دست آورد شیاطین است پیامی باستانی از سوی شیطان ملعون باشد برای بشریت به این مفهوم که؛من بواسطه 3 اهرم بر شما انسانها تسلط خواهم یافت!"

و این 3 اهرم بدین ترتیب هستند؛

1-      اربابان ثروت

2-      اربابان ذکاوت

3-      اربابان قدرت

(ثبت نظرات)

/ 42 نظر / 50 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

محمودي اضافه كرد: كار به جايي رسيده است كه بحث آنفلوانزا همه جا نقل محافل مردم است، هر كس كه عطسه مي‌كند همه مي‌ترسند كه مبادا آنفلوانزاي خوكي باشد. بحران درست شده است در حالي كه ويروس اين بيماري كشنده و خطرناك نيست و همه اين حرف‌ها تحت تأثير شركت‌هاي دارويي خارجي است كه بيشترشان آمريكايي هستند......شركت‌هاي دارويي غربي به خصوص آمريكايي براي فروش واكسن به سه ميليون حاجي در كشورهاي مسلمان برنامه‌ريزي كرده‌اند، سه ميليون ضرب در 160 دلار درآمد آن‌ها از فروش واكسن خواهد بود... در شرایطی که وزارت بهداشت ما شرایط کشور را از نظر شیوع ویروس آنفلوآنزاي خوكي بحرانی اعلام کرده بود، اخبار تکمیلی از کانادا رسید و اعلام شد که بخشی از واکسن های توزیع شده در سراسر کانادا، بعد از انتشار گزارش هایی مبنی بر تأثیر مخرب آلرژیک بر روی مردم، جهت تحقیق و بررسی بیشتر به کارخانه مربوطه برگردانده شدند. شرکت انگلیسی GlaxoSmithKline که سفارشات کانادا را در شعبه خود در کبک تولید می کند، از مسئولان بهداشتی ایالت ها و قلمرو های مختلف خواست، تزریق واکسن هایی را که اواخر ماه گذشته توزیع شده اند، متوقف کنند

علی

آیت‌الله ری‌شهری با اشاره به مبتلا نشدن حجاج ایرانی بهآنفلوآنزا تأكید كرد: مسؤولان در اظهار نظرهای تخصصی دقت بیشتری كنند به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به مكه‌ی مكرمه، نماینده‌ی ولی فقیه در امور حج و زیارت در یك نشست خبری مشترك بیان كرد: پیش از حج، دو نگرانی مهم وجود داشتند، یكی ابتلای زائران به آنفلوآنزای نوع «آ» كه پیش‌بینی شده بود، دست كم حدود 400 زائر ایرانی بر اثر این بیماری جان خود را از دست خواهند داد و بخش اعظمی نیز به این بیماری مبتلا می‌شوند؛ ولی با عنایت خداوند تا به حال حتی یك نفر نیز به این بیماری مبتلا نشده است. وی با بیان این‌كه خدا را شاكریم كه این لطف و عنایت را در حق مهمانان كرده است، اظهار داشت: امیدواریم حج امسال تجربه‌ای باشد كه مسؤولان در اظهار نظرهای تخصصی، دقت بیش‌تری كنند و حساب‌شده‌تر اظهار نظر كنند

علی

1 آذر 88 نماینده‌ی بندرعباس: هیچ زائر ایرانی در اثر ابتلا به آنفلوانزای نوع A در مراسم حج فوت نكرده است این سخنان برای هراس‌افكنی در دل زائران است به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، سیدمصطفی ذوالقدر، كه از مراسم حج به تهران بازگشته و صبح امروز به مجلس آمده بود با رد اظهارات وزارت بهداشت در مورد مرگ زائران ایرانی در مكه، گفت: برخی در دل صد هزار زائر ایرانی هراس انداختند كه عربستان آلوده به آنفلوانزای نوع A است. وی كه عنوان می‌كرد به همراه شهاب‌الدین صدر رییس كمیسیون بهداشت و درمان به سفر حج رفته بود، ادامه داد: هیچ گزارشی مبنی بر ابتلا زائران ایرانی به آنفلوانزای نوع A در عربستان وجود نداشت و به نظر می‌رسد كه برخی می‌خواستند سفر حج را به دلیل این مسئله تعطیل كنند

علی

آذر ۱۳۸۸: پشت پرده آنفلوآنزای خوکی چه خبر است؟ سرویس بین‌الملل «تابناک» ـ برخی از رسانه‌های منطقه و جهان امروز به موضوع جنجال برانگیز آنفلوآنزای خوکی پرداخته و آن را ساخته و پرداخته آژانس‌های دارویی و مقامات آمریکایی و فراماسونی برای به دست آوردن درآمد بیشتر معرفی کرده‌اند. به گزارش خبرنگار «تابناک»، در این تحلیل، نخستین پرده این سناریو را وزیر سابق بهداشت فنلاند بازی کرد و در آن مدعی شد که ویروس آنفلوآنزا را مقامات آمریکایی سنتز کرده تا نیمی از مردم جهان را نابود کنند. راونی کیلده» به طور مشخص از هنری کسینجر، وزیر امور خارجه اسبق آمریکا نام برده و او را عامل اصلی این توطئه جهانی معرفی می‌کند. (گزارش قبلی) پس از آن روزنامه آلمانی «بیلد» به میدان آمده و از قرارداد شرکت «گلاسو اسمیت کلاین» با دولت آلمان، برای تهیه واکسن این بیماری افشاگری کرده و تأکید می‌کند که این قرارداد دو سال پیش از شیوع بیماری، بین دولت آلمان و این شرکت امضا شده است!

علی

روزنامه «الاخبار» لبنان با در کنار هم گذاشتن این اخبار و تحلیل‌ها به نقل از سخنگوی وزارت بهداشت مصر نوشت: اگر این اخبار درست باشد با یک توطئه جهانی روبه‌رو هستیم، زیرا تا کنون هیچ کس ماهیت واقعی ویروس آنفلوآنزای خوکی را معرفی نکرده است و تلویزیون مصر نیز به نقل از این مقام بهداشتی گزارش داد: ما نیز گمان می‌کنیم، موضوع فراتر از یک بیماری بوده و جهان بمباران بیولوژیکی شده است. آدریان گیبس دانشمند ویروس شناس استرالیا نیز گفته که این ویروس ماهیت ویروس طبیعی را ندارد و در آزمایشگاه‌های مخفی به آن دست یافته و عمدا آن را منتشر کرده‌اند؛ او این اطلاعات را در مجله تخصصی ویروس شناسی «ویرولوژی» نیز منتشر کرده است. روزنامه اتریشی «یان بیرگر میستر» نیز همه پرده‌ها را دریده و این گونه افشاگری کرده که سازمان بهداشت جهانی، سازمان ملل متحد، باراک اوباما رئیس‌جمهور آمریکا و لابی فراماسونی مالک بانک‌های زنجیره ای و بین‌المللی از جمله «دیوید راتشلد»، «دیوید راکفلر» و «جورج سوروس» در پشت پرده انتشار بیماری آنفلوآنزای خوکی هستند

علی

در نهایت، بررسی های بیشتر نشان داد که شیوع اخبار فراگیر در خصوص بیماری های واگیردار و سپس توزیع عمومی واکسن در کشورهای مختلف، بخشی از پروژه کنترل ذهن است که جریانات و تشکیلات فراماسونی دنبال می کنند و با تزریق ترکیبات به خصوصی به عموم مردم، در دراز مدت نتایج به خصوصی را دنبال می کنند. یکی از این نتایج، تاثیر مستقیمی است که برخی از این ترکیبات بر روی عملکرد غده صنوبری مغز و ترشح هورمون ملاتونین در بدن دارند. ترشح ملاتونین با آنچه که اصطلاحا چشم سوم نامیده می شود ارتباط مستقیم دارد. در خصوص اهمیت این هورمون و کارکرد آن در سلامتی رجوع کنید به: http://mjavadian.persianblog.ir/post/185/ به راستی چرا وزیر بهداشت فنلاند نسبت به این توطئه به صراحت موضع گیری ولی وزیر بهداشت ما سکوت می کند؟ چرا وزارت بهداشت با این که در ابتدا بزرگنمایی کرده بود، حتی بعد از روشن شدن قضایا به اشتباه خود اعتراف نکرد؟ مگر این وزارتخانه مسئول حفظ جان مردم نیست؟

helo

اقا رضا تو قران نوشته اجنه حتی با انسانها ازدواج هم می کنند

helo

لژ ماسونی فونیکس در فلوریدا: http://www.trowel.com/flamason/phoenix346/index.htm hehe in safaro bebinid emailashonam has.dostan idhashono add konid va bebandineshon be fosh

helo

eee یوناسسسس حذف نکن دیگه دادش. اینترنت را مجانی میکنیم...گوگل کروم را مجانی میکنیم...

ana

من خواننده خاموش وبلاگم خیلی ازتون ممنونم به خاطر مطالبتون همیشه برام مفید بوده مطالب در مورد فایرفاکس هم عالی بود همین طور کامنتهای دوستان در مورد فایرفاکس