خون و دیتا!(20)

بسم الله الرحمن الرحیم


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


از 6 اوت تا 11 سپتامبر
 (قسمت 1 ) -

پروژه 69-                                                                                          
گفتیم که ابلیسلعنت الله علیه به 2 دلیل اصرار بسیار زیادی به استفاده از سلاح اتمی داشت و برای همین در جنگ دوم جهانی و اواخر آن پیروان و کارگزارانش را آنچنان تحت فشارقرارداد تا به هرترتیبی که هست از این سلاح مرگبار برعلیه ژاپن استفاده نمایند ؛                                                                              
دلیل اول – ارائه برداشتی غلط و تفسیری نادرست از  واژه "مالک یوم الدین"…
(که توضیح آن از نظرتان گذشت)         

دلیل دوم – ایجاد خراش در "صفحه فضا - زمان" برای انتقال نیروهایش به زمین درآخرالزمان…
(یا به بیان دیگر گشایش سد یاجوج و ماجوج!)                                                 

اما بپردازیم به توضیح دلیل دوم -
                                              
شیطان برای اینکه در آخرالزمان بتواند نیروهایش را وارد بعد انسانی نماید احتیاج به یک کریدور آزاد داشت چراکه همانطور که قبلاً نیز عرض کردم حضرت امیرالمومنین علیه السلام تمامی دروازه ها را برروی جنیان و شیاطین بسته بود!     

ذوالقرنین امت اسلام -                                                          
حضرت علی علیه السلام می فرمایند؛                                           
"من ذوالقرنین این امتم!"                                                       
در کتاب "شیعه و رجعت" تالیف آیت الله محمدرضاطبسی نجفی قدس سره و آنجا به نقل از تفسیر قمی صفحات 401 و 402 آمده است که ؛                                                                    
وقتی حضرت علیعلیه السلام درباره ذوالقرنین – که اصحاب درباره او از حضرت سوال کرده بودند – به آنها  پاسخ می دهد،در انتهای سخنانش می فرماید؛                       
"… و در میان شما نیز کسی همانند او هست(که اشاره و منظور آن حضرت به خودش بود)…" 

اما ذوالقرنین که بود و چه کرد؟                                                
آیات پایانی سوره کهف (83 تا 98) در باره ذوالقرنین می فرماید؛        
و از تو درباره ذوالقرنین می پرسند.بگو برای شما از او چیزی می خوانم.         
ما او را در زمین مکانت دادیم و راه رسیدن به هرچیزی را به او نشان دادیم.او نیز راه را پی گرفت تا به غروبگاه خورشید رسید،دید که(خورشید)در چشمه ای گل آلود و سیاه غروب می کند و درآنجا مردمی یافت.گفتیم ای ذوالقرنین می خواهی عقوبتشان کن و می خواهی با آنها به نیکی رفتار کن!                    
گفت:اما هرکس که ستم کند ما عقوبتش خواهیم کرد.آنگاه او را نزد پروردگارش می برند تا او نیز به سختی عذابش کند.و اما هرکس که ایمان آورد و کارهای شایسته کند،اجری نیکو دارد و(ما)درباره او فرمانهای آسان خواهیم راند.      
بازهم راه را پی گرفت،تا به مکان برآمدن آفتاب رسید،دید برقومی طلوع می کندکه غیر از پرتو آن بر ایشان هیچ پوششی قرارندادیم…(به حدس و گمان بنده حقیر این مکان سرزمین ژاپن بوده است.چراکه اولین اشعه های طلوع خورشید در صبح هرروز پس از برآمدن از میان آبهای اقیانوس آرام بی هیچ واسطه ای بر این سرزمین می تابد و این خصوصیتی منحصربه فرد است که تنها مخصوص به کشور ژاپن است به این دلیل که سایر سرزمین هائی که در نزدیک ترین فاصله به محل طلوع آفتاب - مدار 180 درجه یا همان "خط روزگردان" - قرار دارند یا کوهستانی هستند یعنی در زمان طلوع بین آنها و اشعه های خورشید حائلی قراردارد و یا اینکه سرزمین های غیر مسکون می باشند.و شاید"سرزمین آفتاب تابان" لقب کشور ژاپن نامی الهی باشد که از آیه 90 سوره کهف اقتباس شده!والله العالم)              
چنین بود و ما بر احوال او احاطه داریم.                                      
بازهم راه را پی گرفت تا به میان دو کوه رسید.در پس آن دو کوه مردمی را دید که گوئی هیچ سخنی را نمی فهمند…(مفسرین این مکان را از نظر موقعیت جغرافیائی جنوب شرقی صحرای مغولستان قلمداد می کنند و آن مردم زبان نفهم را نیز قوم مغول تصور می نمایند!والله العالم)                             
گفتند ای ذوالقرنین؛ یاجوج و ماجوج در زمین فساد می کنند،می خواهی خراجی برای خود مقرر کنیم تا تو میان ما و آنها سدی برآوری ؟ 
گفت؛ آنچه پروردگار من مرا بدان توانائی داده است بهتر است.مرا به نیروی خویش مدد کنید،تا میان شما و آنها سدی برآورم.برای من تکه های آهن بیاورید.چون میان آن دو کوه انباشته شد،گفت بدمید.تا آن آهن را بگداخت.و گفت مس گداخته بیاورید تا برآن ریزم.(پس از آن دیگر یاجوج و ماجوج) نه توانستند از آن بالا روند و نه در آن سوراخ کنند…(نظر مفسرین و برداشت آنها در مورد یاجوج و ماجوج متفاوت است اما بسیاری آنها را همان شیاطین و جنیان کافر می پندارند.قسمت 22 از مجموعه Arrivals به استناد سخنرانی "شیخ عمران حسین" اشاره می کند که "یاجوج و ماجوج" همان دجال ضد مسیح و اقوام او هستند!)                                                              

 گفت این رحمتی بود از جانب پروردگار من.چون وعده پروردگار من در رسد آن را(سدیاجوج و ماجوج را) زیر و زبر کند و وعده پروردگار من راست است!     

مشابهت ذوالقرنین و امیرالمومنین علیه السلام-                                        
شاید یکی از دلایل مشابهت حضرت علیعلیه السلام و ذوالقرنین این باشد که آنها هر دو افرادی بوده اند که راه نفوذ و ورود شیاطین و اشرار را به بعد انسانی مسدود نمودند ،اما هرکدام به شیوه و روش خودشان؛        
ذوالقرنین با ایجاد سد یاجوج و ماجوج و امیرالمومنین علیه السلام نیز به روش دیگری.       
حضرت علی علیه السلام می فرمایند؛                                           

 "من از میان 100 دروازه،تمامی آنها را بروی جنیان و شیاطین بسته ام مگر یک در را!"  

و همانطور که قبلاً نیز عرض کردم امیرالمومنین علیه السلام در زمان حیاتش به دفعات با اشرارجنیان و شیاطین جنگید و یا آنها را معدوم کرد یا از زمین اخراج نمود یا به اسلام پیوند داد.  

"حفره هیروشیما" ، "حفره ناکازاکی" -                                       
شاید زمانیکه این 2 فاجعه انسانی رخ می داد،هیچ کس باور نمی کرد که در پس پرده آن ماجرا،فاجعه عظیم تری رقم خواهد خورد که شاید صورت باطنی و یا تفسیر دیگری از "فتحت یاجوج و ماجوج" باشد!          

همانطور که قبلاً نیز عرض کردم زمین به شکل طبیعی از 2 حفره کیهانی(یا همان کرم چاله)برخوردار است که یکی از آنها برفراز شهر مکه و دیگری برفراز شهر اورشلیم است…حفره ای که برفراز شهر مکه قراردارد درحکم کریدور یا کانال ورودی و حفره ای که برفراز بیت المقدس قراردارد درحکم کریدور یا کانال خروجی می باشد!

 از آنجائیکه تردد شیاطین و قوای شیطانی از این کریدورها ممنوع و غیرممکن می باشد،بنابراین ابلیس لعنت الله علیه برای داخل کردن نیروهایش درآخرالزمان به یک مسیر آزاد احتیاج داشت…او با تحریک بشر و برپاسازی "فتنه 69" که منجر به بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی شد،این مسیر را برای سپاهیانش گشود!    

 صفحه فضا - زمان!                                                              
اگرچه توضیح این مطلب از نقطه نظر علم فیزیک بحث خاص و مفصلی را می طلبد،اما در اینجا ما سعی می کنیم مفهوم کلی آن را با یک مثال ملموس تر نمائیم…

یک جعبه شکلات را در نظر بگیرید که هرکدام از شکلات های درون آن داخل زرورق پیچیده شده و به ترتیب در کنار هم و درجایگاه های مخصوصی چیده شده است!   
حال می توانید که هرکدام از شکلاتها را در حکم یکی از سیارات منظومه شمسی فرض نمائید و زرورق پیچیده شده دور آنها را درحکم بخشی از "صفحه فضا زمان" که آنها را احاطه نموده است و خود جعبه شکلات را نیز درحکم بخشی از "صفحه فضا زمان" که کل منظومه را پوشش داده است‼                

"شکاف هیروشیما" -                                                            
در ساعت 8:15 دقیقه صبح روز 6 اوت 1945،در ارتفاع 575 متری از سطح دریا و برفراز شهرهیروشیما یک واکنش فیسیون (شکافت هسته اتم) رخ داد که در نتیجه انفجار یکی بمب اتمی موسوم به Little Boy بود که توسط نیروی هوائی ارتش ایالات متحده آمریکا و از داخل یک بمب افکن B2 بنام "آنولاگی" پرتاب شده بود…از آنجائیکه این واکنش هسته ای در فضای باز و در ارتفاع معینی از سطح زمین رخ می داد،از پیامد آن در حوالی مدار 34 درجه و در بعد زمانی ساعت 8،خراشی در "صفحه فضا زمان" ایجاد شد که مضربی از عدد 575 بود!          

راز عدد شگفت انگیز 575 !
                                                     
زمانی نه چندان دور همواره از خودم می پرسیدم؛                        
چرا تلسکوپ فضائی هابل دقیقاً در مدار 575 کیلومتری از سطح دریا قراردارد!؟ 
 آیا بین ارتفاع 575 متری انفجار هیروشیما و ارتفاع 575 کیلومتری مدار هابل ارتباطی وجود دارد!؟       
آن زمان برای این سوال خودم پاسخی نداشتم تا اینکه بعدها پی بردم که انفجار اتمی هیروشیما در بعد زمانی ساعت 8،خراشی را در "صفحه فضا زمان" ایجاد نموده است که مضربی از عدد 575 است…  
و این بدان مفهوم است که تلسکوپ فضائی هابل که در ارتفاع 575 کیلومتری یا به عبارتی  (1000* 575  متر) قراردارد ،بواسطه شکاف ایجاد شده در بعد زمانی ساعت 8،چیزهائی را مشاهد می نماید که هیچ چشم دیگری قادر به روئیت آن نیست‼!               
(البته شما هرگز نباید انتظار داشته باشید که ناسا در این مورد چیزی به عوام بگوید و یا مواردی را که از آن شکاف مشاهده می کند به هرکسی نشان دهد!)                                
"شکاف ناکازاکی" -                                                                              
اما در ساعت 11:01 دقیقه صبح روز 9 اوت 1945 و این بار درارتفاع 513 متری از سطح دریا و برفراز شهر ناکازاکی تراژدی رخ داده در هیروشیما یکبار دیگر تکرار شد که از پیامد آن در حوالی مدار 33 درجه و دربعد زمانی ساعت 11 شکافی در "صفحه فضا زمان" ایجاد شد که مضربی از عدد 513 بود!                

توقف زمان و درخشش خورشید! -                                                       

یکی از موارد اعجاب انگیز که در هیروشیما و ناکازاکی مشاهده شد،ایست عقربه ساعتها در لحظه انفجار بود…در هیروشیما عقربه بسیاری از ساعتها روی 8:15 (لحظه انفجار) ثابت ماند و از حرکت بازایستاد! 

 hiroshima stopped time    

شاید آن زمان پاسخ قانع کننده ای برای این موضوع وجود نداشت اما هم اینک می توان مدعی شد که علت این پدیده عجیب (توقف زمان) بواسطه گشایش یک کرم چاله یا حفره کیهانی بوده است!
و در حقیقت این ایست زمان بدان معنی بوده است که در آن لحظه خاص برفراز شهر هیروشیما گشایشی در "صفحه فضا زمان" پدید آمده است.  

                         

تمامی شاهدان عینی اذعان می داشتند که زمان انفجار آنچه که دیدند درخشش خورشید بود!
آنها گفته بودند که ما دیدیم ناگهان خورشید برفراز شهر تابید و سپس همچون گلوله آتشینی به سوی زمین پایین آمد!

فرق میان "حفره کیهانی" و "خراش صفحه فضا زمان" -                        
اگرچه هم "حفره کیهانی" و هم "شکاف و خراش" هر دو درحکم روزنه هائی در "صفحه فضا زمان" به شمار می روند،اما شرایط کاملاً متفاوتی دارند!    
توضیح با یک مثال -                                                              
اگر خاطرتان باشد در مقاله "جنگ آتش و بنزین (12)" که در مورد زیردریائی کورسک نوشتیم،توضیح دادیم که پس از انفجار دربدنه زیر دریائی 2 سوراخ ایجاد شد که منجر به نشت آب به داخل زیردریائی گردید،درحالیکه در زمان ساخت زیردریائی نیز 2 سوراخ به شکل طبیعی در بدنه آن طراحی کرده بودند که اصطلاحاً به آنها دریچه فرار(Hatch Escape)گفته می شد ! 
اگر دریچه های فرار را درحکم حفره های کیهانی در نظر بگیریم،سوراخهای ایجاد شده دربدنه زیردریائی پس از انفجار درحکم خراشهای "صفحه فضا زمان" هستند!

 

حتی شما درمثال زیردریائی کورسک نیز به خوبی می توانید ببینید که نشت فقط از حفره های غیرطبیعی صورت می گیرد…حتی پس از وقوع انفجار در زیردریائی کورسک،آب نتوانست از دریچه های فرار به داخل زیردریائی نفوذ کند بلکه نشت آب به داخل زیردریائی به علت سوراخهای ایجاد شده براثر انفجار بود! 
عزیزان! همانگونه که نشت آب به داخل زیردریائی کورسک از طریق روزنه های ایجاد شده که پس از انفجار در بدنه آن بوجود آمده بود رخ داد،نشت یاجوج و ماجوج به زمین نیز از طریق شکافهای ایجاد شده در "صفحه فضا زمان" که براثر انفجارهای اتمی هیروشیما و ناکازاکی بوجود آمده بود،رخ داد!           
مورد دیگر تفاوت بین "حفره کیهانی" و "خراش صفحه فضا زمان" در این است که؛        
 حفره کیهانی ثابت(Fixe) است... بدین مفهوم که 2 شهر مکه و قدس در هر موقعیت مکانی و زمانی که هستند این 2 حفره کیهانی برفراز آنهاست اما خراشهای ایجاد شده روی "صفحه فضا زمان" روی 2 شهر هیروشیما و ناکازاکی ثابت نیستند بلکه این شکافها در ابعاد زمانی ساعت 8 و ساعت 11 و حدفاصل مدارهای 32 تا 34 درجه قراردارند.   

کرم چاله یا حفره کیهانی!؟                                                     
به نظر می رسد که واژه "کرم چاله" که ظاهراً به مفهوم چاله ها یا کانالهای کرمی شکل می باشد،نام چندان مناسبی نباشد چرا که برخی معتقدند که انتخاب این نام بدین سبب است که افلاکیان از این روزنه ها آدمیان را همچون کرمهائی می بینند که در هم می لولند!


(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 94 بازدید