خون و دیتا!(21)

بسم الله الرحمن الرحیم


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


از 6 اوت تا 11 سپتامبر
(قسمت 2 ) -

استقرار باطل -                                                                               
به منظور نبرد نهائی آخرالزمان،سپاهیان کفر و باطل طی 3 مرحله برروی زمین مستقر شدند؛ 
 1. مرحله اول  11 سپتامبر 2001                                          
2. مرحله دوم 8 ژوئن 2004 (ترانزیت اولیه)                                
3. مرحله سوم 6 ژوئن 2012 (ترانزیت ثانویه)  

1. مرحله اول؛  9/11 …                                                         
- استقرار همکاران و همقطاران ابلیس!                                      
آنها به کمک غضب شدگان(11- طراحان این سناریو) و ظالین(9- مجریان طرح به سرکردگی بن لادن) پروژه استقرار را به انجام رسانیدند…                        
9/11(ناین-ایلون)درواقع یک کد رمز بود بدین مفهوم که؛                
"ما با کمک خود انسانها( غضب شدگان و ظالین)مقاصد و اهداف آخرالزمانی خود را برروی زمین پیاده می کنیم!"                                                                    
آنها در مرحله اول به کمک غضب شدگان(11) و ظالین(9)در همین تاریخ (9/11)در سال2001 میلادی،ابتدا گروه پیش قراولان خود را که شامل 72 جن صاحب قدرت می شدند،راهی زمین نمودند… 
و سپس در مرحله دوم با کمک این 72 دیو(که به خدایان موسوم اند)فرزندان و ذریه ابلیس را به زمین آوردند…  
و نهایتاً در مرحله سوم شخص ابلیسعلیه العنه را به منظور برپائی معرکه آخرالزمان وارد زمین نمودند…    

بازگشت خدایان (Gods Return) !                                            

"…آیا او همه خدایان را یک خدا گردانیده!؟ و این چیز شگفتی است!
 مهتران قوم او به راه افتادند و گفتند؛ بروید و بر پرستش خدایان خویش پایداری ورزید که این است چیزی که از شما خواسته شده…" سوره ص آیات 5 و 6

در روز شنبه 11 سپتامبر سال 2001 میلادی طی پروژه ای موسوم به Gods Return ،هفتاد و دو رکن صاحب قدرت که در حکم همان همکاران و یاوران ابلیس به شمار می روند به زمین بازگردانیده شدند!
اما سوال اینجاست که؛                                                       
این خدایان تاپیش از این تاریخ(11/9/2001) کجا بودند که در این تاریخ به زمین بازگردانیده شدند‼؟     
پاسخ اینجاست؛                                                                
                                    "…آنها از زمین اخراج شده بودند!"       

72 دیو یا خدایان !                                                                
در کتاب "شیعه و رجعت" و آنجا به نقل از "خصال" اشاره شده است که؛  
     
"…تنها 4 نفر همه زمین را به تصرف خود درآوردند،دو کافر و دو مومن. 
اما کافران؛ نمرود و بخت النصر                                                
و اما مومنان؛ ذوالقرنین و سلیمان ابن داود… "                            

اما در این بین ویژگی منحصر به فرد حضرت سلیمانعلیه السلام این بود که؛        
 او پادشاهی بود که پیامبر هم بود!                                         
همانطور که سابقاً توضیح داده بودم(در مقاله ترانزیت و مطلب پادشاهی سلیمان – پادشاهی شیطان) فرمانروائی و حکومت حضرت سلیمانعلیه السلام بر جن و انس بود…و در زمان پادشاهی او،72 جن صاحب قدرت _به اذن حضرت حقتعالی_ در التزام رکاب آن حضرت به خدمتگزاری مشغول بودند…                 
اما در همان زمان نیز حضرت سلیمان شخصاً به عنوان حجاب و حائلی میان آنها(جن و انس) قرارداشت!      

           

 دو ستون معروف "بوآز" و "جاشین" که در سردر ورودی کاخ سلیمان قرارداشتند درواقع هرکدام نمادی از یکی از این دو گروه بودند…زمانیکه حضرت سلیمانعلیه السلام برتخت می نشست تا امیران و کارگزارانش به حضور او شرفیاب شوند،گروه آدمیان از سمت راست(ستون جاشین) وارد مجلس می شدند و درکنار بزرگشان"آصف ابن برخیا "به صف می ایستادند،واما گروه جنیان ازسمت چپ(ستون بوآز)واردمجلس می  شدند و درکنار بزرگشان "عفریت" به صف می ایستادند و خود جناب سلیمان نیز به عنوان حجاب و حائلی همواره در میان این دو گروه قرارداشت و شرایط را کنترل می نمود…    

           

 

اما تمامی این مناسک و تشریفات نبود مگر برای اینکه به مردمان نشان داده شود که میان این دو گروه حتماً باید مرزهائی وجود داشته باشد ولو اینکه هر دو درخدمت پیامبر خدا باشند!         
(تا پیش از این تداخل عجیبی میان جن و انس ایجاد شده بود که نشات گرفته از فتنه بابل بود اما خدایتعالی به دست حضرت سلیمان فتنه را خوابانیده و به این قائله خاتمه داد.)             
اما همانطور که قبلاً هم اشاره کردم؛                                       
با مرگ سلیمان مهلت خدمت این 72 دیو نیز منقضی شده و بعبارتی آنها از بند رهاشدند اما از آنجائیکه ذات آنها برپایه شرارت است،زمانیکه آزاد شدند در هرسوی زمین پراکنده گشته و مجدداً به شرارت و شیطنت مشغول شدند تا اینکه با ولادت نبی اکرمصلی الله و علیه وآله و ظهور اسلام،با راهنمائی و اشاره آن حضرت،جناب امیرالمومنینعلیه السلام با این گروه جنگیدند و تمامی آنها را از زمین اخراج نمودند!

اما همانطور که عرض شد این 72 رکن که به عنوان یاوران ابلیس برشمرده میشوند، مجدداًدرروز"یازدهم سپتامبرسال دوهزارویک میلادی" وارد زمین  شدند !                                         

تخریب "بوآز - جاشین" !                                                        
تخریب نمادین ستونهای "بوآز - جاشین" حاوی یک پیام است که حاکی از تداخل میان ابعاد و ترکیب جن و انس است‼

برجهای دوقلو (2 ساختمان مرکز تجارت جهانی در نیویورک) در حقیقت نمادی از ستونهای"بوآز - جاشین" به شمار می رفتند و تخریب آنها به شکلی واضح و آشکارا به ما اعلام نمود که ترکیب و تداخلی میان بعد انسانی و بعد غیر ارگانیک صورت پذیرفته است!                                                            

ترکیب و دخول -                                                                 
در واقع در مورد"سپتمبری ایلون"آن حقیقت افسانه ای که از همگان پنهان شد این بود که در آن روز در پوشش یک عملیات به ظاهر تروریستی،راهی برای ورود ابلیس و سپاهیانش به زمین گشوده شد! 

در صبح روز 11/9/2001 زمانیکه "شکاف هیروشیما" در حوالی بعد زمانی ساعت 8 - 9 و در نزدیک ترین فاصله با نیویورک قرارداشت،آنها با تخریب برجهای دوقلو باعث شدند تا میدان انرژی حلقه شده به دور آنها نیز تخریب شده و با پدید آمدن یک شکاف موقتی در جداره داخلی "صفحه فضا زمان" امکان انتقال این 72 جن صاحب قدرت از سیاره زهره به زمین فراهم گردد!

این 72 دیو در 11 سپتامبر 2001 بدین منظور به زمین وارد شدند تا با کمک کارگزاران ابلیس بر روی زمین مقدمات ظهور اربابشان را در ژوئن 2012 فراهم نمایند!        
آنها در ترانزیت 2004 ابتدا فرزندان یا همان کابینه ابلیس را احضار نمودند و سپس در ترانزیت 2012 شخص ابلیسلعنت الله علیه را فراخوان کرده و به زمین داخل نمودند!        

تسلط عمودی،تسلط افقی !                                 
یک مثال ساده-                                                              
زمانیکه شما گرسنه هستید اگر مخیر باشید که بین یک خوراک بسیار لذیذ(مثلاً بره بریان) و یک غذای ساده(مثلاً تکه ای نان خشک) یکی را انتخاب نمائید کدامیک را ترجیح می دهید!؟         

اما اگر وقت پذیرائی عده ای دزد آن بره لذیذ را بدزدند و به جایش همان نان خشک را عرضه کنند آیا شما گزینه ای برای انتخاب دارید!؟
پس لاجرم به همان نان خشک اکتفا می کنید وگرنه مجبور خواهید شد با گرسنگی بسازید!   
گفتیم که تسلط شیاطین بر انسانها در قرن اخیر از 2 طریق اعمال می شد؛   

1. تسلط عمودی) که در حقیقت سلطه اصلی به شمار می آمد و از فضای خارج زمین و توسط همین 72 جن صاحب قدرت اعمال می گردید…آنها در پوزیشن های هفتادودوگانه ای در اطراف زمین استقرار یافته بودند و اطلاعات الهی – کیهانی را که بسوی زمین رهسپار بود مرتباً پارازیته می کردند(Data Jam)…     
بر روی زمین تنها 2 شهر مکه و قدس بودند که از این گزند محفوظ مانده بودند چون این دو شهر دقیقاً زیر حفره های کیهانی  قرار داشتند .

2. تسلط افقی) که در واقع همان سرگرم ساختن توده ها و مشغول نمودن آنهاست…در شیوه افقی، پروسه درگیر نمودن ذهن انسانها با کمک مدیا، رسانه، اخبار، سینما ، سوپراستارها،سایرستارگان و دیگرسرگرمیها انجام می شود!     
 اما باید بدانیم که تسلط افقی زمانی کارائی خواهد داشت که حتما بواسطه تسلط عمودی حمایت و پشتیبانی شود(یعنی شما حتما باید خوراک بره را بدزدید تا برای رفع گرسنگی انتخاب دیگری به جز نان خشک نباشد!)  
انسداد اطلاعات،آزادسازی اطلاعات!                                         
شخص تشنه اگر آب پاک پیدا نکند خودش را با گنداب سیراب خواهد کرد!      
انسانها نیز به طور ذاتی درجستجوی اطلاعات هستند اگر صحیح و درستش در دسترس نباشد به غلط و نادرست آن اکتفا خواهند کرد! و این همان نکته ای بود که شیطان از آن سوء استفاده نمود و در مسیر رسیدن اطلاعات الهی به مردمان سدی ایجاد کرد تا آنها به گندابه ای که گارگزارانش بعنوان اطلاعات عرضه می کنند اکتفا نمایند!
و همانطور که ذکر شد رسالت اصلی این 72 جن،انسداد اطلاعات ذی قیمت کیهانی بود،تا عوام از مردم زمین به خزعبلاتی که از تریبون غرب نوشکفته بعنوان اطلاعات خارج می شد،اکتفا نموده و برای سیر کردن خود به دنبال خوراک بره نگردند‼                    
اما زمانیکه آنها در سال 2001 مجبور شدند تا برای انجام قسمت پایانی نقشه شان که همانا ترکیب ابعاد و تدارک مقدمات ظهور شیطان بود،پایین آمده و بسوی زمین رهسپار شوند،رسالت اصلی آنها که انسداد اطلاعات بود به پایان رسید و بمحض اینکه آنها جایگاه های هفتادودوگانه خود را ترک نمودند،ناگهان حجم عظیمی از اطلاعات مانند سیل بسوی زمین سرازیر شد و در این میان کسانی که گیرنده های آماده ای داشتند و از استعداد و آمادگی بالاتری برخوردار بودند به خوبی این اطلاعات را دریافت نموده و از اثرات و ثمرات آن بهرمند شدند و گروهی که نیز ناخواسته درگیر این حجم عظیم اطلاعات شده بودند یا سر از تیمارستان درآوردند یا ادعای پیامبری و خدائی کردند!       
"علی رائفی پور" در یکی از سخنرانی هایش می گفت؛                
"…چند سال قبل ما را برای سخنرانی به یکی از زندانها بردند.یکی از مسئولین زندان به شوخی می گفت: ما در این زندان یک بند جدیدالتاسیس داریم که مخصوص خدایان و پیامبران است‼" 
که البته این افزایش ناگهانی مدعیان پیامبری و خدائی درآخرالزمان،ناشی از همین نشت عظیم اطلاعات بوده است که ممکن است خیلی از افراد علت آنرا ندانند !      
با از بین رفتن تسلط عمودی شیاطین ،مردم جهان هم اینک مانند زندانیانی هستند که پس از سالها از بند رها شده اند ولی نمی دانند که کجا باید بروند و گیج و سرگشته اند،بدیهیست که نقش رهبران الهی و لیدرهای خوب و مثبت در این میانه کاملاً حیاتی و تاثیرگذار است…آنها با آگاه سازی و درجریان گذاشتن مردم جهان می توانند آنها را با واقعیات و حقایق پشت سر و پیش رویشان آشنا سازند و در مسیر ظهور حق،رهبران و هدایت کنندگان خوبی برای آنها باشند!            
اما در این قسمت اختصاراً به نامها و القاب برخی از این 72 جن اشاره می کنیم؛       
(اطلاعات مربوط به القاب و نامهای این 72 دیو از آدرس زیر گرفته شده است)
 http://mysavior.ir/name.html

 

البته ناگفته نماند که این شیاطین،هرکدام در زیرگروه و زیرمجموعه های خود شیاطین دیگری را نیز دارند که امکان دارد نامهایشان با پسوند یا پیشوند از نام سرگروه منشعب شود،اما آنچیزی که به نظر می رسد اینست که احتمالاً ارکان اصلی 72 پله قدرت جنیان و شیاطین که در زمان سلیمان نبی درخدمت گذاری و نوکری آنحضرت حاضر بودند،همین اشخاص فوق الذکر باشند!      
 شما می بینید که برای بعضی تمدنها شیاطین مختلف وجود دارد اما برای برخی دیگر تمدنها تنها یک شیطان وجود دارد که همه فن حریف است‼                            
البته این موضوع با نوع تمدن و ساختار هرجامعه نیز مرتبط است…فرضاً برخی اقوام اموراتشان با یک شیطان راه می افتاده،اما اقوامی نیز بوده اند که به شیاطین متعدد نیاز داشتند که بنا بر تشخیص ابلیس برای آنها درنظر گرفته و به امر گمراهی آنها گماشته می شدند!                                            

لازم به ذکر است که طبق باور یهودیان،دوره حکومت و پادشاهی این شیاطین و رهبرشان ابلیس بر روی زمین 42 ماه است که اگر شروع آنرا از تاریخ ورود ابلیس ملعون به زمین - یعنی ژوئن2012- در نظر بگیریم تاریخ پایان آن نوامبر 2015 (آبان - آذر 1394) خواهد بود.                                                             
اما همانگونه که در اولین فرازهای مقاله "خون و دیتا" نیز توضیح دادم،این مهم(خاتمه دولت شیاطین در نوامبر 2015)بدان شرط است که در همه جای زمین صلح و آرامش نسبی برقرار باشد…و چنانچه جنگ و ناآرامی و آشوبی جدی رخ بدهد که منجر به بروز جنگ هسته ای یا یک جنگ فراگیر و گسترده شود،آنوقت دوره سلطنت این قوم فریبکار نیز تمدید خواهد شد و آنها در پادشاهی و حکومت خود ابقاء می گردند تا قائله پایان یابد‼    
مثال،مثال کشتی است و بشریت نیز همچون حریفی که اسیر درخاک شیاطین است…اگر بتواند تا نوامبر 2015 مقاومت کند و ضربه فنی نشود،داور سرپا اعلام خواهد کرد‼‼                    
خدایان متعدد!                                                                   
اما این سنت پرستش خدایان از کجا شکل گرفت!؟
باید گفت که ایده تعدد خدایان(یا همان شیاطین)از آنجا شکل گرفت که؛     
شیطان در ابتدای امر برای فریب مردم باستان و انحراف ایشان از یگانه پرستی،آنها را گروه به گروه و برمبنای علاقمندیشان به پرستش خورشید،ماه و سایر ستارگان ترغیب و تشویق می نمود…
اما آقا حضرت ابراهیمعلیه السلام برای هدایت این اقوام گمراه از این روش استفاده می کرد که ابتدا چند قدمی آنها را همراهی می نمود و سپس با تکیه و استناد بر منطقی قوی آنها را از این کار برحذرمی داشت و آنها را بسوی خدای یگانه ای متوجه می نمود که آفریننده تمامی اینهاست؛

سوره انعام آیات 76 تا 78 ؛                                                   
"چون شب او را در برگرفت،ستاره ای دید.گفت:این است پروردگار من.چون فروشد(یعنی زمانی که ستاره از دیدگان پنهان شد)گفت فروشوندگان را دوست ندارم.                                     
آنگاه ماه را دید که طلوع می کند،گفت:این است پروردگار من.چون فروشد،گفت:اگر پروردگار من مرا راه ننماید از گمراهان خواهم بود .                                            
و چون خورشید را دید که طلوع می کند،گفت:این است پروردگار من،این بزرگ تر است.و چون فروشد گفت:ای قوم من،من از آنچه شریک خدایش می دانید بیزارم."                                   
منطق و استدلال جناب ابراهیمعلیه السلام اینگونه بود که فرضاً به ماه پرستان می گفت؛ 
اگر شما در میانه روز برای عرض حاجت به خدای خود نیاز پیدا نمائید او را کجا پیدا می کنید؟     
یا به خورشید پرستان می گفت:اگر شما در نیمه شب محتاج خدای خود شوید او را چطور می یابید؟  
و به ستاره پرستان می گفت:زمانیکه خداوندانتان(یعنی همان ستارگان)در آسمان نیستند و یا ایام غیبت آنهاست،شما مشکلات خود را چگونه رفع می نمائید!؟          
و بدین ترتیب آنها را متوجه این موضوع می نمود که آنها می باید به خدائی وابسته بوده و تکیه داشته باشند که در همه زمان و اوقاتی حاضر باشد .                        
اما مخبران ابلیس ملعون به او خبر رسانیدند که چه نشسته ای که ابراهیم با چنین شیوه ای مردم را هدایت می کند و هرچه را که تو رشته ای پنبه کرده است !
و آن ملعون خبیث نیز این مکر را اندیشید تا برای دوره جدید پروسه گمراهی از شیوه خدایان متعدد استفاده نماید…او در نسخه بعدی،برنامه گمراهی را کمی ارتقاء داد و با استفاده از حقه خدایان متعدد برای مردمان گمراه اینطور تفسیر کرد که این خدایان باهم متحدند و در غیاب یکدیگر وظایف هم را پشتیبانی می نمایند! 
و این چنین بود که سنت پرستش خدایان متعدد(یا همان 72 دیو جهنمی)شکل گرفت.
شما با تایپ واژه  “Devil Face 9/11”در موتور جستجوی گوگل،می توانید شبحی از تصاویر برخی از این 72 دیو را نیز ببینید .                                                                                      
اینجانب سابقاً در مقاله ترانزیت توضیحاتی در این خصوص داده ام؛

http://apocalypto.persianblog.ir/post/30


2. مرحله دوم؛ ترانزیت اولیه (8 ژوئن 2004)…                                  
- استقرار فرزندان یا کابینه ابلیس !                                           
اما سپاه کفر و باطل پس از اینکه در 11 سپتامبر 2001 میلادی این 72 دیو را برروی زمین مستقر نمود،در مرحله بعدی به سراغ داخل نمودن کابینه ابلیس رفت …این 72 جن صاحب قدرت که همگی از همکاران و همقطاران ابلیس به شمار می روند،با کمک کارگزاران ابلیس بر روی زمین،در تاریخ 8 ژوئن 2004 و همزمان با ترانزیت اولیه زهره – زمین،کابینه ابلیس را که متشکل از 20 فرزند او می باشد وارد نمودند …

 در این آدرس به مشخصات آنها اشاره شده؛

http://venustransit.persianblog.ir/post/12


3. مرحله سوم؛ ترانزیت ثانویه (6 ژوئن 2012)…                                    

- استقرار ابلیسلعنت الله علیه !                                                                                     
اما نهایتاً در ترانزیت ثانویه زهره – زمین در 6 ژوئن 2012 آنها شخص ابلیس را بر روی زمین مسکنت داده و مستقر نمودند که توضیحات کامل آن سابقاً به عرض شما عزیزان رسیده است.

پایان فتنه !؟                                                                      
همانطور که در بالا نیز اشاره کردم،طبق باور یهود و آنچه که در کتب عهد عتیق آمده است مدت زمان جولان این دیوان و شیاطین برروی زمین پس از ورود اربابشان ابلیس لعنت الله علیه،42 ماه است و در پایان این مدت سه و نیم ساله،دوره حکومت آنها به پایان خواهد رسید و مهلت فرمانروائی ایشان منقضی خواهد شد،مگر آنکه آتشی برپا کنند!    
همانگونه که در اولین قسمتهای همین سلسله مقالات(خون و دیتا)به عرض رساندم،چنانچه دولت شیاطین سبب ساز برپائی فتنه ای گسترده بر روی زمین شود - برخلاف آنچه همگان می پندارند - دولت آنها ابقاء خواهد شد تا آنها برنامه خود را به پایان ببرند…                                                                
به شکرانه لطف و مرحمت الهی بر اهل زمین بواسطه گل وجود نبوی،تا هم اینک مردم جهان از شر شرارت این شیاطین جان به سلامت به در برده اند،پس باید بسیار بسیار مراقب باشند که انشاالله تعالی در طی این 13 ماه باقی مانده شری درجهان برپا نشود و این مدت نیز به سلامت به سرشود و بشریت باسلام و صلوات دولت شیاطین و دیوان را بدرقه نماید چراکه از قدیم گفته اند؛    

"دیو چو بیرون رود فرشته درآید"

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 225 بازدید