بسم الله الرحمن الرحیم


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


"فیگور چشم چب" نمادی از ادای احترام پیروان شیطان به اوست! مریدان آن ملعون می گویند؛ چون ارباب ما از داشتن چشم راست محروم است،پس ما نیز به احترام او چشم راست خود را می بندیم تا با او ابراز همدردی نمائیم!

 تعظیم به ارباب –


سالها قبل فیلمی از "فائقه آتشین" دیدم مربوط به زمانیکه دختر بچه 7- 6 ساله ای بیش نبود! و هماندم با خود اندیشیدم که این می باید از نظر کردگان شیطان باشد که از همان سنین کودکی زیر تیغ دوربین بوده!(مشابه همان اعتقادی که در مورد "مایکل جکسون" داشتم)

اما اکثراً چرندیات این حقیر را باور نداشتند و برعکس اعتقاد داشتند که ایشان "بانوی موسیقی و گل" هستند و جزو مفاخر این سرزمین!!!

حتی زمانیکه او مبلغ و حامی کانال تلویزیونی "من و تو" شد بازهم نتوانستم لااقل خودم را متقاعدکنم که مابین او و لردلعنت الله علیه،ارتباطی برقرار است!

تا اینکه با دیدن عکس فوق (که بصورت خیلی اتفاقی در اینترنت آنرا روئیت کردم) یقیین حاصل نمودم که گمان پیشینم در مورد وی،پنداری باطل نبوده است!

 اعجاز چشم چپ (Left eye miracle) –

 

دستکم اطمینان دارم واژه "چشم چپ" برای کسانی که مطالب مربوط به آخرالزمان را پی گیری می کنند احتیاج به معرفی ندارد و همچنین "فیگور چشم چپ" که امروزه دیگر به یکی از شناخته شده ترین آرم ها و نمادهای تبلیغاتی،بخصوص در عرصه"موسیقی - سینما" تبدیل شده است.

اما در مورد "معجزه چشم چپ" که به "اعجاز سای بابا" نیز معروف است باید گفت که آن در حقیقت نمادی از تکریم و تعظیم به شیطان ملعون است!

همانطور که در مقاله "ترانزیت" نیز بدان اشاره کرده ام؛

در حقیقت این دسته گلی بود که سای بابای ملعون به آب داد و بعدها به "معجزه چشم چپ"معروف شد.شعبده ای که میلیون ها نفر تا کنون از آن بازدید کرده اند! این مجسمه نمادی از خدای سای بابا است و در واقع این عمل سای بابا،نمادی از ادای احترام به اوست!

 

خدای تک چشم –

و اما بعنوان حسن ختام،در مورد تک چشمی بودن دجال یا شیطان باید بگویم؛

بازهم این نکته را از علی اکبر رائفی پور در یکی از همایش ها شنیدم که می گفت:

زمانیکه حضرت ابراهیم علیه السلام برای قربانی کردن فرزندش در آن روز بزرگ و باشکوه(10ذی الحجه) بسوی قربانگاه می رفته است،شیطان در هیئت مادی تجسم پیداکرده و با ظاهر پیرمردی خیرخواه سعی می کند تا حضرت ابراهیم را فریب داده و از آن کار منصرف نماید.اماابراهیم خشمگین شده و با سنگی به وی حمله می کند و آنچنان برچشم راستش می کوبد که ممسوح و نابینا می گردد!

وگویا از همان زمان نیز آن ملعون به "دجال تک چشم" شهره می شود!

عیبی آشکار و عیان که همچون یک گاو داغ زده او را نمایان می کند.عیبی لاعلاج که تمامی پیامبران و اولیاء الهی بعنوان مشخصه بارز و غیرقابل کتمان او در هنگام ظهور آخرالزمانی اش از آن یادکرده و آن ملعون را بدان معرفی نموده اند!

اما اگر واقعاً کنجکاو به دانستن این حقیقت باشیم که چرا چشم راست آن ملعون کور شده، لاعلاج است؟

باید بعنوان تکمله این بحث عرض نمایم که از نقطه نظرقوانین متافیزیک؛

"اگر بافت انرژی در قالب ماده دچار خراش شود،غیرقابل ترمیم خواهد شد!"

یعنی وقتیکه یک موجود فرامادی و انرژیکی(مانند جنیان که شیطان نیز از همان گروه است)شکل و هیئت مادی به خود می گیرد،اگر درهمان قالب مادی دچار آسیب دیدگی شود، ریز بافتهای انرژیکی او دچار نقصان شده و هر زمان که مجدداً بخواهد در قالب ماده ظاهر شود،آن عیب در همان نقطه بخصوص نمایان می شود! به همین دلیل است که آن ملعون فریبکار در هرزمان و در هرمکان که مادی شود،آن "یادگارابراهیمی" را همواره با خود خواهدداشت،الی یوم القیامه.

مثالی درمورد چگونگی "آسیب دیدن جنیان و شیاطین در خلعت مادی" ؛

شما تصور کنید لباس بسیار گرانقیمتی دارید که فقط در مجالس عروسی آنرا می پوشید.اگر در یک حادثه،مثلاًقسمتی از آستین دست راستتان پاره شود،هرزمانی که بخواهیدمجدداً از آن لباس استفاده کنید،پارگی آستین دست راست لباستان مشخص و نمایان خواهدشد،حتی اگر به بهترین شکل ممکن آنجا را رفو کنید!

(ثبت نظرات)